reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Hej dziewczyny jzu wrocilam ze spacerku :) dotleniona Dzidzia tez dotleniona az sie rusza i kopie energicznie ;-) hehe :p superrr!!
kolacja zjedzona mmmm...ale pieczenie w zoladku meczy,strasznie ale to chyba po herbacie z limonka:wściekła/y::no: wypilam szklanke mleka wiec moze ..przejdzie czekamy!!!!:confused::confused::sick:
 
hej
też zaliczam się do lipcowych mam , termin mam na 21 ale USG dwukrotnie wskazywało na 17 lipiec. Wciąż jestem na etapie szukania wózka "idealnego" i przyznam, że oszaleć można dokonując wyboru. Już prawie dzisiaj byłam zdecydowana byłam, ale przeczytałam w którymś z postów, że przeszkodą może być dość wąska gondolka w tym modelu. Tak więc znów jestem pełna wątpliwości a i mój mąż przeze mnie oszaleje. W życiu nie zmieniałam tak często zdania - to chyba też uroki ciąży. A czy Wy macie już wózeczki upatrzone ? Jakie są wasze typy?

pozdrawiam,

Aga
 
Ja chciałam żeby moja córcia miała na imię Oliwia, ale teraz jak sie okazało, że będzie niby chłopiec to szczerze nie mam pojęcia jakie imię wybrać. Może Wy macie jakieś fajne pomysły??
 
reklama
Witam nowe lipcóweczki!
Co do imienia NEL bardzo ładnie, to jest angielskie imię-niestety w polsce nie można nadać dziecku takiego imienia-czytałam na ten temat, można dać imię NEla ale nie NEL.

Jagódka mi się podoba imię Dagmara, mojemu mężowi Sandra-więc jeśli będzie dziewczynka to będziemy negocjować które...dla chłopaca nie mam ani pomysłu ani nawet palnów aby coś wybrać..nie wiem czemu.
 
Do góry