reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

A ja dzisiaj po wizycie a w sumie to po dwóch ;-) Pierwszą na 12 miałam wizytę u gienia i ... nie jest ciekawie :-( Rozwarcie się powiększa i muszę już mega bardzo oszczędzać się no i lekarz w karcie zapisał "Zagrożenie porodem przedwczesnym" :-( No ale co ja biedna myszka mogę zrobić poza oszczędzaniem się :confused::confused::confused: A później druga wizyta ale ... na porodówce u mnie w szpitalu :tak::tak::tak: Pani dzisiaj pokazała nam całą porodówkę wraz z salami do porodów, salami dla matek, oddziałem dla maluszków i izbę przyjęć :-):-):-) Fajnie było !!!!!! A no i jeszcze pokazała nam 2 maluszki - chłopców jeden Marcel urodzony wczoraj 3800 gr a drugi jeszcze nie miał imienia 4100 gr :szok::szok::szok: Nie wiem jak kobitka go urodziła :-D:-D:-D

A poza tym zapomniałam witam amorkowego_tatusia w naszym gronie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

 
reklama
Negri spoko jakos sie da, taka racja nic nie mozesz zrobic, pozostaje czekac.
Co do duzych dzieciaczkow , to musze wyznac ze moja ciocia jak rodzila mojego kuzyna 23 lata temu , to nie uwierzysz ale skubany wazyl 59 cos tamprawie 6 kg.:szok:
Nawet nie wiem jak ona to zrobila , niby mieli juz ja ciac , ale jakos dala rede.SZOK
No jeszcze troche i my wszystkie bedziemy ogladac swoje malenstwa.:tak:
 
uuuu anka współczuje !!!! Ja ostatnio jak miałam niespodziewanych gości to grzecznie powiedziałam że źle się czuję i poszli sobie ;-) Dobranoc dziewczynki :-):-):-)
 
Witam Panie

Zeberrke chyba w złym humorze;-);-),ciekawość Negri tam pogoniła........

a tak na poważnie OSZCZEDZAJ SIE DZIEWCZYNO!!!!!

WEDŁUG MOJEJ WAGI PRZEZ NOC SCHUDŁAM 4 KILO:baffled::baffled::baffled:fajnie by było jak by tak waga spadała po porodzie;-);-);-)

dziewczynki zasypiam i budze sie z bólem głowy...potworne uczucie

MIŁEGO DNIA
 
Ewa witaj Kochana :) nie, ja nie jestem w złym humorze, tylko nie lubię kiedy ktoś sobie zaprzecza... tu niby poważne zagrożenie przedwczesnym porodem, a zaraz później wycieczka ze szkoły rodzenia... ehhhhhhhhhh...

A co do Twoich bóli głowy, to tak jest codziennie? Rozmawiałaś z lekarzem?
 
reklama
...

A co do Twoich bóli głowy, to tak jest codziennie? Rozmawiałaś z lekarzem?

OSTATNIO CZEST, ALE WCZORAJ TO MNIE TAK ZACZELA BOLEC PRZED SNEM ,(normalnie oko wypireało mi) ZE MYSLAŁAM ZE WYLWE JAKIŚ CZY CO!!!:no::no:w nocy tabletke bralam, rano troche kawa pomogla,lekarzowi nie mowilam,mam niskie ciśnienie i zawsze zwalam to na to
 
Do góry