reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Nicoya torba do szpitala to dla mnie też na razie abstrakcja :) ale Jaś już właściwie prawie wszystko ma... brakuje pierdół...fridy, termometru..
 
reklama
Witam Dziewczyny jak samopoczucie Wasze i waszych brzuszkow??;-)
U Mnie dobrze oprocz tego, ze kiepska pogoda...:baffled: i nie moge pojsc na spacerek pooddychac swierzym powietrzem :happy: i dotlenic Siebie i maluszka :no:!!
ja juz dzis zaczynam sie powoli zabierac do pakowania, ...najpierw musze sobie spisac co wogule mam zabrac :-p hehe do szpitala a potem bede pakowac :happy: ale nie moge uprac ubranek,kocykow itp. dla Dzidziusia boo pada deszcz!! i nie wyschna:wściekła/y:ahhh ale juz moze niedlugo bedzie ladna pogoda!!
a co do zakupow to prawie juz wszystko mam oprocz poscieli i materacyka!! pod koniec miesiaca jade z Moim Mezusiem i dokupimy :happy:
Pozdrawiam do uslyszenia !!:laugh2:
 
hej buziaczek :-)
dzieki za info ja mam midwife za trzy tyg., A co do porodu to wiem ze wypuszczaja na drugi dzien. Jak midwiefe stwierdzila ze twoj maly- a ma juz 32 cm.
Czy pomiarem , czy mialas jakies badanie.

Dziewczyny bole o ktorych pisalam lekko ustapily, mam nadzieje ze nie powroca.
Pozatym zadnych nowosci , no oprocz tego ze moj maly szaleje jakby odstawial jakies tance czy cos w tym stylu. Nie moge zrozumiec jednego dnia krecia sie jak non-top,:tak: innego dnia spokuj i tyle.


dziewczyny pytanie za 100 punktow.

Co myslicie o pobraniu komurek macierzystych z krwi pepowinowej.????????
 
dzięki za info zeberrka a jak moge pomęczyć cię jeszcze troszkę - to wyjaw proszę różnicę ;-)

niunka pisałyśmy o tym kiedyś tam - ja jestem absolutnie za pobieraniem.. i taki też plan z Dużym mamy by to zrobić


 
Przy pierwszym porodzie radziłam się lekarza w sprawie pobierania komórek macierzystych i mi nodradził Powiedział, ze to właściwie wielka ściema i naciąganie na kasę bo tak na prawdę naukowo nie zostało udowodnione, ze one się mogą w przyszłości dziecku przydać. A koszt tej przyjemności jest niemały.

Anulka26 - skoro Twoje dzieciaczki Takie dorodne to cesarka będzie zbawieniem. A z resztą może się jeszcze ułożą jak trzeba. I te wymiary i waga mogą wskazywać, ze będziesz rodziła jako jedna z pierwszych lipcóweczek. Czego właściwie Ci życzę, bo pewnie i tak się doczekać maluchów niemożesz. ja przynajmniej odliczam każdy dzień.
 
na ślepotę moją nie ma rady hehehe - dopiero teraz zauważyłam że umieściłaś sliczny odnośnik zeberrka - nie fatyguj się zatem :-)
 
Anulka26 - skoro Twoje dzieciaczki Takie dorodne to cesarka będzie zbawieniem. A z resztą może się jeszcze ułożą jak trzeba. I te wymiary i waga mogą wskazywać, ze będziesz rodziła jako jedna z pierwszych lipcóweczek. Czego właściwie Ci życzę, bo pewnie i tak się doczekać maluchów niemożesz. ja przynajmniej odliczam każdy dzień.
No zobaczymy... co ma byc to bedzie...A jesli chodzi o porod to moge pierwsza i owszem ale nie przed 36- 37 tc.;-);-) Musze wytrzymac jeszcze chocby 6 tygodni !!
 
reklama
Niunka19-82 - mierzy Twoj brzuszek od zoladka(mniej wiecej zalerzy jak sie opuscil maluch) w dol do wzgorka lonowego,ale wczesniej musi wyczuc rekami jak jest ulozone a potem je mierzy!! na tym to polegaaa ale to dziwne dla Mnie uczucie bylooo troszke bolalo jak ''ruszala'' jego glowka delikatnie chciala wyczuc czy jeszcze lezy glowka :happy: i lezy jak do porodu !! hehe
 
Do góry