reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam,gratuluję nowym mamusią :-)

Ja zrobiłam dwa testy,pierwszy jeden dzień po spodziewanej miesiączce a drugi trzy dni pózniej i na obu była widoczna czerwona krecha :tak: :tak: :tak:
Do lekarza idę 27 listopada a więc będzie to 7 tydzień.
Jak narazie nic szczególnego mi nie dolega,oprócz-braku @,powiększonych piersi,częstszego chodzenia na siku,wieczorem mnie strasznie muli,no i najgorsze jakieś dziwne napady bólu na dole brzucha-to mnie jakbardziej martwi :-(
 
reklama
no u mnie tez te bóle mnie martwia choc sa trotki i rzadko ale czytam ze to niby normalne...? :sick:
teraz narazie dam spokoj testom bo po tych dwoch to juz wole odczekac pare dni...! a kiedy najlepiej udac sie do lekarza zeby juz coś konkretnego powiedzial??? @ mialam miec 3.11?
aha biore ciagle kwas foliowy a moze zaczac brac juz jakies witaminy jak myslicie????
 
Witam się i ja, wczoraj wieczorem bardzo bardzo blada, a dzisiaj już wyraźniejsza, szaleję z radosci, chod\ciaż wiem, że powinnam być ostrożna, bo dokładnie rok temu moja fasoleczka odeszła...

tescioruk2.jpg
 
Zebrra moje serdeczne gratulacje!!! Wszystko będzie dobrze. Nasz wątek jest szczęśliwy i wszystkie donosimy i urodzimy zdrowe dzieci.
Mocno w to wierzę :tak:

Patina, Karinka ja też mam pobolewania w dole brzucha. Myślę, że to już się rozciągają więzadła macicy i zaczyna ona się powiększać. W końcu gin stwierdzi powiększoną macicę właśnie po tym, że jest powiększona. Zakręcone, ale prawdziwe ;-)
Jeśli nie boli bardzo i nie są to skurcze, a bólowi nie towarzyszy plamienie czy krwawienie to myślę, że nie ma się co martwić na zapas.

Patina ja brałam folik przed zajściem w ciążę i dalej go biorę, a że niestety nie mam idealnych wyników krwi(nie miałam 2 miesiące temu),a w ciąży wyniki jeszcze bardziej słabną to pozwoliłam sobie zacząć łykać Feminatal.
Niestety u mnie problemy z dobrą morfologią są zawsze, ale gdybym nie miała problemów to zaczekałabym z witaminkami na wizytę u lekarza. Niech on zadecyduje czy trzeba brać czy nie.
 
Dziewczyny!

Założyłam wąteczek o nazwie Lipcowa galeria i mam propozycję byśmy tam wklejały najpierw nasze szczęśliwe teściki, a potem także zdjęcia z USG.
Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba. :-)

Zeberrko, Lila wklejałyście foteczki Waszych teścików na forum, może wkleicie też do galerii? Zapraszam.
Fajnie by było móc sobie pooglądać foteczki teścików, a potem naszych dzieciaczków na USG w jednym miejscu tak by nie zagineły wśród postów.
 
Karinka - dziekuje za odpowiedz.
Zebrra - witaj:-) U mnie kreseczka taka sama!!:-)
Paula wklejalam w czerwcowkolandzie, mozna jakos przeniesc?? A i prosze dopisz tam w terminach 15-17 lipiec u mnie,bo roznie wychodzi, Goslawaka i ja wyliczylysmy na 15,a Aletka na 17:-)
Patina do lekarza najlepiej jak sie zaczyna 7 tydzien, czyli 6 tydzien i kilka dni, juz wiem,bo sie dowiedzialam. Ja bede szla chyba 25 listopada.
 
Lila tak można fotkę przenieść. Wystarczy, że wejdzieś w edycję tego posta, w którym jest zdjęcie, klikniesz na fotkę prawym klawiszem myszki i dasz kopiuj, a potem w poście w galeri teścików wciśniesz ctrl + v i będziesz mieć wklejoną fotkę.
Już wpiszę na listę termin porodu.
 
Dzieki Paula,zaraz sprobuje:-)
Aaa Patina jeszcze o witaminy pytalas i folik. Folik biore i bralam tez przed ciaza, witamin jeszcze nie, tez sie zastanawiam czy zaczac brac. Wlasnie bierzecie???
Paula kiedy zaczelas lykac witaminy??
 
reklama
Do góry