reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

pasiasta hihihi - bo Kutno to tak +/- połowa drogi :-)
nie kuś nie kuś tym bobowym laskiem i tym ciastem - bo NAPRAWDĘ SIĘ ZDZIWISZ kochana hahahah
 
reklama

Marika jak tak znikasz, to chociaz jakiegoś smska napisz :)

wybacz...moja mama też wczoraj pisała ciągle odkładałam na "potem" że jej odpiszę, bo albo się kąpałam, albo coś robiłam w końcu kobiecina zadzwoniła i zapytała się czy wszystko ok...no to ja że tak tylko że jarek przyjeżdża...ciśnienie z radości to miałam ogromne...i byłam rozkojarzona....
wybaczcie kobietki...
A dwa Zebrra wczoraj rano na gadulca zdążyłam ci napisać parę słów:-p

Ankami mój to się przytula tak wiesz po nieobecności-dziś się nacieszył więc w nocy będę oglądać jego plecy i odwłok hihihihi

Aśka wypoczywaj i mniej stresu dobrze radzę bo co jak co ale nerwy to teraz nasz najgorszy wróg..może nawet doprowadzić do przedwczesnego porodu-stres..:-(-ale to wiemy wszystkie tylko nie łatwo z tym walczyć..
 
Dzięki Nicoya, wszystkim wam jestem wdzięczna za dobre rady ( już zakupiłam sok pomidorowy, ale picie go jakoś mi nie idzie :-D). Też mam nadzieję, że zdołam lekceważyć wszystko, co niesie za sobą nerwy. Zajęłam się na maksa pracą mgr - bardzo dobrze mi idzie i nie zamierzam sobie niczym innym głowy zatruwać. A wieczorkiem - łóżeczko i filmy na DVD - i niech mnie ktoś spróbuje do czegoś zaangażować... :no: nie dam się tym razem!! Moja niunia najważniejsza - ot co...
zebrra - ale mam ochotę teraz na ciasto...:tak:
 
Zebrra to jak Nicoya jedzie to ja też mogę? hmmm cio?;-) my tak z okolic to bym się z nią zabrała hihi i może mila by się jeszcze gdzieś zmieściła(nicoya ma duże auto) hehehe
Nicoya weźmiesz mnie?? no i więcej ciasta by trza upiec jaja też z pod kurzej dupki mam;-)
 
któraś z was tu polonistka prawda? powiedzcie mi bo szlag mnie zaraz trafi - jak się pisze poprawnie : ceremonii kościelnej czy ceremoni kościelnej....
szykuję zaproszenia i zgłupiałam
 
marika jasne że zabiorę - ja tam lubię "wesołe autobusy"... auto świerzo po przeglądzie możemy pomykać - nie wiem tylko czy zeberrka lubi "wesołe naloty" hehehhe
 
któraś z was tu polonistka prawda? powiedzcie mi bo szlag mnie zaraz trafi - jak się pisze poprawnie : ceremonii kościelnej czy ceremoni kościelnej....
szykuję zaproszenia i zgłupiałam

ja wprawdzie nie jestem polonistką (ani filologiem) i mam podejście zwykłego laika (;-)), ale jeśli nie boisz się mi zaufać, to wyboldowałam prawidłową wersję :-D
 
reklama
Nicoya - nie podałaś w jakim przypadku to ma być użyte, ale podajesz że w liczbie pojedynczej, to pewnie w dopełniaczu, bierniku, albo miejscowniku, jak w wyrażeniach: nie ma ceremonii, przyglądam się ceremonii, biorę udział w ceremonii - to na końcu podwoić należy to "i" tak jak w przypadku wielu rzeczowników r. żeńskiego typu: ceremonia, pelargonia, kolonia itp. w liczbie pojedynczej, tak się to odbywa.
 
Do góry