reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

No co ja tu widzę...
Nicoya o co mu chodzi?? czemu stał się taki upierdliwy?...smutne..
Co do mamy to ja mam podobnie jak mam doła to nie zadzwonię do niej bo Jarek przecież biedny tyra dla nas a ja niewdzięczna się awanturuje...ech szkoda słów..ale Zebrra ma rację potrzebne Ci takie kilkudniowe odchamienie-chociaż to nic nie zmieni wrócisz a problem będzie nadal istniał..
Ja Cię tez zapraszam..przyjedź, jestem sama z olą-no teściowa obok ale co tam...posiedzimy, pokawkujemy,popichcimy jakiś obiadek, wieczorem grill? co? jakiś browarek, czy ociupinka winka-możesz śmiało u mnie przenocować jeśli masz ochotę:);-):tak:
 
reklama
jesteście baby kochane - cieszę się ze kiedyś tu wlazłam... naprawdę....
marika nie wiem o co mu chodzi naprawdę, nie wiem co się działo w tej Warszawie że taki wrócił.... na dzieńdobry na dworcu dostałam zjeb że biega po całym centralnym i musi mnie szukać - a zawsze wyjeżdżam po niego od str zachodniego i napisałam mu sms- a że tam czekam.... a później poszło lawiną ... jestem przerażona - bo ja go niepoznaję.... poprostu jakby zupełnie ktoś obcy stał naprzeciwko mnie i się natrząsał ze mi się ryj wykrzywia i ze się trzęsę....
 
Ewo nie przejmuj się mężem..moja teściowa robi obiady a Jarek też potrafi się czasem uczepić że co, że tylko zupa, że zupa dla chłopa to jak woda posiorbie i zaraz wysika...troszkę go rozumiem bo jak pracuje fizycznie to i musi zjeść konkretnie....ale to przesada codziennie jeść mięsko i ziemniaki co my świnie że kartofle mamy żreć codziennie..dla odmiany zupa czy coś lekkiego nie zaszkodzi!!! niech oni nie przesadzają.....my się przecież nie rozdwoimy(jedynie w lipcu;-)) mamy i tak sporo zajęć..
 
Nicoya trza detektywa nająć-gdyby Marika nie miała brzucha to by za nim pojechała do WAWKI-albo nie ciii tam masz szpiegów..Zebrrę choćby czy Ankami::tak:) tylko tak...one z brzuchami to by poznał że mafia brzuchastych go śledzi:szok::laugh2::dry:
A tak poważnie nie wiem co może być tego powodem, może spotkanie -w pracy coś źle wypadło i teraz on tak reaguje a duma nie pozwala mu się wygadać że coś nie tak i teraz byle czego się czepia.
Głowa do góry jak wrócisz i pozałatwiasz te sprawy to napisz smsa-czy jedziesz do mnie ja czekam;-)
Dobra lecę wstawić pranie

 
chociaż to nic nie zmieni wrócisz a problem będzie nadal istniał..
Marika problem nie zniknie, ale emocje opadną i łatwiej będzie zasiąść do wspólnego stołu, żeby porozmawiać... :)

Smutne to wszystko, codzinnie któraś z nas pisze o kłótniach z najbliższymi... Wiem, że jesteśmy teraz mocno przewrażliwione i bardziej płaczliwe czy marudne, ale to tylko dlatego, że potrzebujemy wiecej ciepła... Faceci tego nie rozumieją... Powinnysmy byc wiecznie uśmiechnięte, sexy, powinno być uprane i ugotowane... ehhhhhhhhhhhhh
 
nicoya- TRZYMAJ SIĘ!!!!!!:-) :-) :-),spacer, lody, może fryzjer???;-) ( mi wczoraj chumor poprawił a tylko umyłam i wyczesałam włosy na szczotkę ;-) )

marika- w sumie to ja sie nie przejmuje tylko mnie wkurza taka tępota facetów i brak jakiegoś zrozumienia.....:no: :wściekła/y:

JA już lece, buty czekaja, Krzys czeka a na 13 musze odstawić auto do przegladu.....

i na 14 30 dentysta(znowu):baffled: :baffled:
 
Witam się z rana... czekam na teściów, dziecie ogląda Domowe Przedszkole to mogę zajrzeć... :-)

Nicoya przykro mi ..... i mocno przytulam... pewnie to nierealne ale jak masz ochote odpocząc to zapraszam :-) a odpocząc tu mozna - nawet zasięgu nie ma :baffled: ;-)

No a Wy znowu pranie???????????????? :confused: :baffled: :szok: normalnie mafia piorąca...... ;-)
To miłego dnia!
 
reklama
Do góry