reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
dziewczyny do tych 182dni zwolnienia towliczane sa dni odpon do piatku czy cały tydzien????:-) :-) :-)

ja do9maja wykozystam 135 dni zwolnienie,probuje sobie przeliczyc czy wystrczy mi do porodu czy musze rzebrac do zusu:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
Dziewczyny, dziś ja częstuję :-)

Wiosenny torcik dla wszystkich, a dla zeberki specjalny niskocukrowy ;-)

Smacznego!!!
 
hej dziewczynki kochane...

ewa charakterystyka babć tramwajowo-autobusowych rewelacyjna hehehe - uśmiałam się do łez... ale nie tylko babcie takie, byłam dzisiaj od rana w US - na cały urząd jedna kasa czynna (fuck) kolejka kilometrowa, a wszyscy w kolejce na mój widok dostawali nagle jakiegoś tiku nerwowego polegającego na nagłe spuszczenie wzroku w ziemię lub za okno... nikt nie przepuścił... "chłop żywemu..." stwierdziłam "pier...ę postoję..." i stałam tak - wielki ich wyrzut sumienia hehehehe

mariko nigdy w takich przypadkach nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie "dlaczego" - i nie pytaj nawet - samo pytanie może doprowadzić do depresji, a próba odpowiedzenia do niezbyt dobrych wniosków... tak poprostu bywa - choć przykre to co piszę...
natila ja obrączki nie nosze już od 3 miesiąca ciąży, ostatnio zrezygnowałam z jakiejkolwiek biżuterii... po pierwsze palce puchły, po drugie zaczęły wyłazić mi dziwne placki jak przy egzemie... ech bez korali czerwonych tyż pikno jestem :-)
 
reklama
Dziewczyny mam doła :-:)-:)-:)-( nie wiem co mam zrobić a nie chce Wam pisać bo to historia podobna do Mariki ale nie chodzi tu o ciążę :sad::sad::sad::sad::sad: nie chce Wam pisać bo prosiłyście żeby takich rzeczy nie pisać na forum ... ale komu ja mam to powiedzieć ???????????? ;(
 
Do góry