reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Ej baby boomowe mamuśki powiedzcie co robicie na obiad??
Wiecie co normalnie coraz częściej czuje ruchy juniora w nocy tak szalał że szok..30-tego mam wizytę ciekawe czy pokaże tego ptaszka co ostatnio schował..ech..
Nicoya miałam napisać że i Hania i Malwinka to bardzo ładne imiona:tak:
Pastela super że z trawieniem ok hahahaha od jedzenia do trawienia-różnorodne tematy się tu przewijają, co do babć to stare dzieje odkąd jestem mężatką wożę dupsko w aucie:zawstydzona/y: ufff jak dobrze ale doskonale pamiętam te czasy autobusowe i tramwajowe:tak:

Grubelku cieszę się że twój kot nie ma jaj:wink::biggrin2::biggrin2: dobrze mu tak!!! hehe (bez obrazy oczywiście;-)) przynajmniej zostaniesz przy dwóch sztukach:tak:
 
Natila - nie umiem tego skomentować. To podłość, skrzywienie psychiczne, zabić własne dziecko :no:. Szkoda, że to jej mamusia łba nie urwała po porodzie!!!
 
Marika- obiadek mam od wczoraj: zupa pieczarkowa i zapiekanka z serem, makaronem i pieczarkami. Palce lizać!!! :tak:
mniam mniam już jestem głodna:-p, a co tu zrobić na obiad nie wiem. Chciałabym coś pysznego zaraz pomyślę, hmmm, coś sycącego. Zjadłabym chyba brokuły zapiekane z parmezanem i beszamelem, albo nie jakiś makaron z czymś ... nie wytrzymam zaraz muszę zjeść przedobiadek :dry:
 
reklama
Patina, ja piłam 75 g glukozy, a moje wyniki: na czczo 60, po 1h 85, po 2h 65. Pytałam dr czy nie za niskie i powiedział, ze ok. Napisz co tobie powiedzial lekarz o tych wynikach.

Marika, myślę, że teściowa twojej siostry ma rację... Daj jej troche czasu. Tulam was mocno!!!

Ewa, dobre :-D :-D :-D

Natila, to straszne co napisalaś :szok: Brak słów..................
Ciuszki słodziutkie :-)
 
Do góry