reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Takie fajne humorki macie :tak: , az szkoda abym ja się wypowiadała. Jakoś cały dzień mnie mdli. Jak mam na coś ochotę to to zjem i zaraz już jest mi nie dobrze:-(. Nie mogę sobie znaleźć miejsca chodzę z kąta w kąt. Nawet już mi się nie chce spać. Jakiś dziwny ten dzień. Może jutro bedzie lepiej.:-)
 
reklama
Jasne,ze nie choroba Marchewa i chyba lepiej,zeby okresu jak dzieci sa malutkie nie okreslac mianem przeczekania,bo to katorga dla rodzicow. Poki wyrosnie to bedzie meka dla Ciebie, bo bedzie wymagalo wlasnie przewijania, karmienia, przytulenia itp. Nie musimy sie zgadzac w tej kwestii czy tez innej, no przeciez jestesmy roznymi ludzmi. Jasne,ze chcialabym, by moje dziecko poszlo na studia, a moze i mialo cos w czym sie spelnia,ale przede wszystkim chcialabym by bylo SZCZESLIWE i to sie przede wszystkim bedzie liczylo. A na pytanie po co ja tu pisze chyba powinnas sobie sama odpowiedziec, bo kazda z nas pisze tutaj, bo ma ochote i chce. I Ty chyba tez,bo w koncu tutaj trafilas:tak:
Ps. A jakie prawa bedzie mialo Twoje dziecko??
 
Marchewa, nie chciałabym Ciebie oceniać bo niby jakie mam prawo do tego, ale może ten twój nastrój i nastawienie jest spowodowane tym, że w tych trudnych chwilach, kiedy są mdłości, zmęcznie humory jesteś pozostawiona sama sobie. Mąż gdzieś w innym mieście, a ty w domu sama... o ciąży nikt nie wie.
też by mi nie było do śmiechu.

Lila ma rację Fajnie kiedy dziecko osiąga sukcesy jeden po drugim, ale najważniejsze zeby było szczęśliwe i żeby jemu samemu te sukcesy sprawiały radość. bo to że jest "genialne i odpowiedzialne" nie oznacza ze jest szczęśliwe.

a co do tego forum, to ja bardzo się cieszę, że tu trafiłam, czuję się tu dobrze i mam nadzieję że tak razem dotrwamy do lipca a i może dłużej.
 
Biedronko - tez mam taka nadzieje:tak:
Anaber a prosze bardzo,choc to jeszcze zrobila chyba Paula:tak: :-(

Ide sie myc, Miszko juz polozony do snu,a potem bedziemy jesc pizze:zawstydzona/y:
 
Dzieki Biedronko, wlasnie przyszlam powiedziec dobranoc:tak:

Zlozylismy dzis ciuchcie dla Miszka,na probe, bo on ze wszystkiego robi ciuchcie, nawet z klocka i tylko uhu, ciuf,ciuf, taki Baczek kochany:tak: Zamowilismy mu na allegro, z gwarancja, tylko my dalismy 135 zl z przesylka, spory wydatek,ale mysle,ze warto, nasz jest identyczna, tylko znalezlismy taniej, taka:

FISHER PRICE - ogromna kolejka GEO TRAX + PILOT! (148507280) - Aukcje internetowe Allegro


Zlozylismy, ale cholera baterii takich nie mielismy, jutro trzeba dokupic i zobaczymy jak ciuchcia jezdzi. No bomba, prezentuje sie super, jestem happy,bo wiem,ze Miszkowi sie spodoba, bedzie cieszyla sie ta moja Mordka kochana:tak: to juz za dwa tygodnie, pod choinka:tak:

Dobranoc
 
Czesc wam ja tez jestem z wami moj maluszek ma 6tyg.Bardzo sie ciesze ze w koncu mi sie udalo i WAm tez serdecznie gratuluje!!!!!:-) Ja niestey mama mdlosci zle sie bardzo czuje ale wem ze to minie wec ok pozdrawiam milego dzionka :-)
 
Hej, hej Marchewa czy myslisz że taki 15-sto latek jest "słodki" :szok: wierz mi że nie :-) Wspólnie z mężem wychowujemy jeszcze jego 15-sto letnią córkę :-) wszystko jest super ale wolę chyba te kupki,pieluszki, przecieranie zupek itd niż "pożyczanie" kosmetyków, ciuchów, głośną muzykę itd. Ja nie narzekam!!!! Tylko myslę że sa plusy i minusy każdego wieku. Pewnie jak poczujesz pierwsze ruchy to zaczniesz zmieniac zdanie, a jak zobaczysz swoje maleństwo to napewno zwariujesz ze szczęścia.:-D
Bie_dronka w moim szpitalu cc jest bezpłatna -przynajmniej ja nie płaciłam ani za znieczulenie , za nic.

Dziewczyny mi tez się nic nie chce, tylko bym spała, cały dzień mam mdłości i jakieś zachcianki. Ale za to już drugi dzień nie wisze nad kibelkiem.... :zawstydzona/y: :-p :baffled:
Lila kolejka SUPER!!! Mój mąż o takiej marzy:-D :-D :-D , a ja czuje że chyba będzie mógł "sobie" w przyszłości kupić.

Witaj Madzia19, miło że do nas dołaczyłaś!!!:tak:
 
reklama
Czytam i oczom nie wierzę:no::szok::no: czy Wy naprawdę traktujecie CC jako rozwiązanie problemu (jeżeli to problem:confused:) porodu:confused::confused::confused:. A czy zastanowiłyście się nad możliwymi skutkami ubocznymi tego zabiegu. czy w ogóle macie wiedzę na ten temat:confused::confused::confused:. CC ma być pomocą dla kobiet, które z powodów zdrowotnych (swoich lub dziecka) nie mogą urodzić fizjologicznie, a nie rutynowym zabiegiem podyktowanym kaprysem mamusi.
Mówię to z pełną odpowiedzialnością, bo jestem lekarzem.
 
Do góry