reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Bazylia, ja mialam pierwsz usg mniej wiecej w wieku twojej ciąży, i było widać tylko pęcherzyk ciążowy, także twoja kruszynka wydaje sie być dużą i dorodną małą istotką ;)
Kiedy miałam drugie w 8 tyg. dopiero było malenstwo 8mm i wtedy dopiero widać było serducho!
Także nic sie nie przejmuj napewno wszystko jest ok!

Grubelek, witaj wśród nas, mam nadzieję ze będzie ci miło w naszym gronie.

Capri, cieszę sie z twojego dobrego nastroju... a schizy mamy chyba wszystkie:-p

marika, słyszałam , ze wiele kobiet nie bardzo przepada za noworodkami... moja mama mówiła mi ze tak do 4 miesiąca po porodzie działałam jej na nerwy, bo pożytku ze mnie nie było żadnego, dopiero jak zaczełam siadać smiać sie i wreszcie chodzić stalam sie tak naprawde jej oczkiem w głowie (jestem jedynaczka tak tylko zaznacze;-) )

Mnie martwi dzisiaj brak mdłości :baffled:, nie sądziłam ze kiedyś to powiem, ale jakoś tak mnie martwi, że czuję się dobrze:confused:. Wariactwo normalnie.

aha, Bazylia, własnie zastanaiam sie nad zamówieniem wspomnianej przez ciebie ksiązki, już wcześniej szukałam jakiejś, ale skoro ta jest przez ciebie polecana, to pewnie się sprawdzi ;-)

Malvina i PaulaC nie traćcie wiary...
 
reklama
agaa321 to w takim razie napewno będę pamiętała o Twojej rocznicy ;-)
Lila a z jakiego miasta jesteś może z Olsztyna tak jak ja? :-) to miałybyśmy szanse spotkać się w szpitalu ;-) A czy Twój lekarz mówił coś na temat rozwiązania tej drugiej ciązy, że również będzie cc?
bazylia nie denerwuj się z tego co znalazłam w necie Twój wynik jest w normie
podsyłam link do fajnej strony która mi towarzyszyła przez poprzednią ciąże ;-) onet.pl - Niemowl꠭ wszystko o Twoim dziecku - artyku?y wed?ug temat
 
Liste uzupelnilam. Znajduje sie na pierwszej stronie tego watku, przenioslam ja z listy licpcowek,bo tam moj wpis jest dopiero gdzies na dole,a tu szybko Wam juz gratulowalam nie wiedziac,ze sama juz jestem;-) .

Brakuje mi daty Lui i Capri - prosze podajcie daty porodu to was wpisze.


Biedronko czytalam ta ksiazeczke w pierwszej ciazy, fajna:tak:
Grubelek haha tez korzystam z tej stronki:tak: Z Olsztyna niestety nie jestem. Co do cc to tak, jedna mi powiedzala,ze szybko,ze 5 lat czekac sie powinno:szok: ,ale hodowac fasolke bedziemy:tak: Druga( bo poszlam tez do drugiej i teraz bede wybierac jedna,ale nie wiem jaka:eek: ),ze 1,5 roku temu, no dosc szybko,ale ze tez juz niby mozna. Mowila,ze wcale przez cc rodzic nie musze,ale trzeba juz tez patrzec i przez ten pryzmat. Ja bardzo chciaalbym miec cc, a Ty???Ja pierwsza wspominam wspaniale:tak:
 
:-) :-) :-) O jak ja się cieszę że to nie tylko ja bym chciała cc! Ja też wspominam bardzo dobrze w zasadzie po 2 godzinach miałam czucie w nogach i byłam gotowa wstawać a oni mi kazali leżeć przez 12 godzin :wściekła/y: !!! A poza tym wszystko super mi się zagoiło i co najważniejsze ból po cięciu czułam może przez pierwszą dobe a potem już nie. Także było naprawde super. Po cichu liczę na to że bede miała cc. W sobote idę do lekarza to się dowiem...
 
ja też miałam cc i jestem zadowolona że naturalny poród mnie ominął...naprawdę, a teraz też się boję że urodzę naturalnie, a tego nie chcę.
Dzięki za propozycje książkową kojarzę tą książkę widziałam ją w selgrosie jak tam pojadę to może kupie zobaczę jak będę stała z funduszami:eek::happy:
Teraz mam wizytę 18 z badaniami mam się zgłosić do doktorka i mam dylemat znowu mam mu dać kasę za to że zajrzy..i zrobi łaskę? w dodatku nic nie powie....nie wiem, w pon idę pobrać krew spuszczą ze mnie wiadro bo krew na kilka badań widzę że nawet na toxo(puści mnie z torbami ten lekarz, ciekawe ile to będzie koszt)
 
Marika, a nie myślałaś, żeby zmienić lekarza? ja na twoimmiejscu głęboko bym to przemyślała, jak on cie ma traktować jakby łaskę ci robił, to szkoda twoich nerwów, a zapewne znajdziesz gdzieś w okolicy jakiegoś miłego lekarza z powołaniem! :nerd:
Ja na badania krwi ide jutro... :sick: strasznie nie lubię kiedy mnie kłują, oststnio jak byłam to sympatyczny pielęgniarz robił wszystko zeby umilić mi te niemiłe doznania, dostałam na koniec lizaka:laugh2:

Jedyne płatne badanie jutro to grupa krwi, bo nie mam,a mój medyczny pakiet tego nie obejmuje... jedyne 20 zł

Boże jak ja sie ciesze ze moge korzystać z takiich usług.
 
No biedroneczko dobrze masz z takimi usługami:tak:
mam bliżej lekarkę która bierze 70 zł, mojej kumpeli prowadziła 2 ciąże, i się zastanawiam.....jednak wiesz....jestem do tamtego drania przyzwyczajona, może miał zły dzień? nie wiem...ale poważnie się zastanawiam nad tą lekarką jest taniej i może być fajna kobitka.
 
a jeszcze jedno wstyd się przyznać ostatnio biedronko robiłaś racuszki(daj przepis?) ja już robiłam wiele wymyślne kotleciki itp ale prostych racuszków jeszcze nie robiłam... :zawstydzona/y:wstyd a bym zjadła z jabłuszkiem i z mlekiem....mam też ochotę na pierogi takie podsmażane z kapustą i grzybkami...mniam ale też nie potrafię rozlepiają mi się nie wiem...moja mama pyszne robi muszę się od niej nauczyć teraz przyjedzie na święta to się zobaczy:happy:
to czekam na przepis taki dokładny żeby mi nic nie było"na oko" bo u mnie to nie zna granic:) z góry dziękuje
 
reklama
Marika tez bylam przyzwyczajona do moje bylego lekrza,ale daj spokoj, on tez miewal zle dni, tylko miewal,ale juz do niego nie wroce. Krazek, ciaza zagrozona,a bzykac sie moglam, glupota, teraz wiem,ze to sciema byla, kogo nie spotkam i mowi,ze do niego chodzi to zaraz mowi,ze krazek,w szpitalu, gdzie rodzilam tez, masakra!!Wciskal cos,za co jechal na wczasy, tak non stop:baffled:
Biedronko - dla mnie cc lepsze, bo nie mialam pn i strasznie sie tego boje:baffled: Musialam miec cc,bo Miko byl ulozony posladkowo, nie stac by mnie bylo zaplacic. Licze,ze teraz tez bede miaal, bo dopiero co mialaam cc, a jak nie to trudno,sprobuje naturalnie, moze nie bedzie tak zle, w co watpie:baffled: choc zdaje sobie sprawe,ze i czasami moga spieprzyc cc, ze tez moga byc komplikacje przy cc, ale przy pn tez sa i nie wiem cz nie czesciej. Ech, zagmatwane to wszystko:baffled: W skrocie mnie cc pasuje,bo pn sie boje, bo nie mialam i dlatego:baffled:
Grubelek tez bardzo szybko sie pozbieralam, no git bylo po prostu.
 
Do góry