reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Marika, ale rozumiem, że przy tych brudnych lepiej Ci się zasypia ;-):-D
Położna mówiła, że jeśli ktoś chce się zdecydować na ZZO, to ważne żeby nie zrobił tego za późno, bo znieczulenie może nie zdążyć zadziałać :)
 
reklama
Dziewczyny do kiedy trzeba zażywać Feminatal lub inne witaminki - do końca ciąży????

Aniu mnie lekarz powiedział że jak będę karmiła to też warto byłoby brać witaminki bo dzidzia wyciągnie z nas spory jej zapas i lepiej organizmowi dostarczać nowych :-):-):-):-)

A teraz znowu znikam bo umówiłam się z przyjaciółką też ciężarówką ale czerwcową na zakupy więc uciekam :-):-) Całuski dla Was papa
 
Wściekłyście się?? Tyle naskrobać?? Ja znowu godzinę nadrabiam...

Byłam znowu w sprawie pracy w szkole.. no i znowu nic. mam dość już dziewczyny. Chyba po urlopie macierzyńskim trzeba będzie wrócić do sklepu za ladę... ale nie uśmiecha mi się to wcale po 5 latach ciężkiej harówy na dziennych studiach... A!! Byłam też w przychodni po wyniki i ... znowu niższa hemoglobina, na cholerę mi to żelazo jak i tak to nic nie daje. A potem siadłam w parku i zjadłam na pociechę wielgaśnego loda z karmelem i orzeszkami...
zasłodziłam się i wróciłam do domu. NIE JESTEM ZADOWOLONA ...
przynajmniej pięknie świeci słonko...
 
Ankami one nie maja proszku i pralki... :-D :-D :-D

Co do zzo to ja Was podziwiam jak mi nie dadza to ich tam pogryze... chociaż po cichu liczę że jednak CC... :tak:

Anna fajnie masz ja nawet na miotle polatać nie mogę... :baffled: :-D :-D :-D a ty tak profesjonalnie na odkurzaczu... :szok:

Coś Zebrry nie widać.... :confused: mam nadzieje że wszystko ok... mi dziś mąż przykazał leżeć i sie nie ruszać z powodu daty (nie wymawiam nawet... :szok: ) otworzyłam tylko drzwi listonoszowi i wstaję do lodówki...
 
Grubelku, Zebrry nie ma, bo pojechała na badania. A teraz jeszcze czeka na wizytę u gina. Ale sama Wam pewnie wszystko opisze jak wróci :)
A Marika to przecież co drugi dzień pranie robi - czyżby o skarpetach zapominała? ;)
 
jako etatowy donosiciel, spieszę z informacją, że Bazylia też żyje i ma się nieźle, ale już kompletnie nie może wbić się na forum, bo jej coś w robocie poblokowali.
Mila, musisz wytrzymać aż założą Bazylastej net w domu ;)
 
reklama
Do góry