reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ale się uśmiałam czytając Was i to co piszecie o tej wadze :-D:-D:-D:-D:-D Ja od zawsze jestem pulchna i nie przejmuje się laskami o wiem że i tak nie schudnę, czego głównym sprawcą jest chora tarczyca (mam 50 % wolniejszą przemianę materii niż zdrowy człowiek) !!!!!!!!! A przez tyle lat z nadwagą zdążyłam się do siebie przyzwyczaić i wiem że i takie kaszaloty jak ja mogą być kochane :-):-):-):-) Jak chcecie wiedzieć to ja startowałam w ciąży z wagą 93 kg a teraz mam 96 przy wzroście 156 cm !!!!!!!!!! No i kto tu jest duży wy chudzinki ?????????? A tak ogólnie to mam bardzo dobry dzień no i .......... zapisałam się do szkoły rodzenia i spokojnie zdążę do porodu ze wszystkimi zajęciami :tak::tak::tak::tak::tak: Będę miała zajęcia 2 razy w tygodniu i będzie cały kurs trwał miesiąc !!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ewa zgadzam się z Zebrą, jeżeli wyślesz rano to powinno następnego dnia już być na koncie chociaż to zależy od banku. A lody dzisiaj jadłam ale nie największe ;-);-)

Patina zdjęcie naprawdę niezłe !!!!!
 
reklama
hej dziewczyny ale dzisiaj piekna pogoda!!!!! a ja jeszcze nie mam wózka ....... mam zamiar isc na zakupy w maju i miec juz wtedy wszystko kupione!!!!!
 
Oj nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!
To ja sie pierogami objadam
a wy tu o diecie i tyciu ciągle!!!
Marika - Ty słonico - w życiu takiej wielkiej baby nie widziałam... A nie, sorry - dzisiaj mi mignęła taka w lusterku, NIE MAM POJęCIA SKąD SIE TAM WZIęłA ....:-D
 
Negri Nicoya nie ma racji wszystkie poszły pewnie jeść obiad :szok::laugh2::laugh2:hehehe bo ja tak zrobiłam....
Aśka poszłam zobaczyć do lustra..byłam tam tylko ja!!!
 
Czesc!!! :-p

my dzis z dzidziem w biegu, nie czytalam postow od rana, ale wole nie sprawdzac - bo sie wczytam i nic nie zalatwie ;)
dzis od rana biegam po miescie i zalatwiam rozne sprawy.. wieczorkiem nadrobie zaleglosci.
Ide wlasnie kupic biustonosz, bo mi pod biustem uroslo o 5 cm i mnie wszystko gniecie;)
moze jeszcze jakies fajne majciochy? :)

caluje Was wszystkie i zycze milego tego pieknego popoludnia!
 
Witam Was!
Ja dzisiaj też w biegu. Rano zawiozłam mamcię do szpitala do Katowic-Ochojca. Położono ją na kardiologii a tam jak w hotelu 6-gwiazdkowym. Normalnie full wypas! 2-osobowe pokoje z telewizorem, szafą, umywalką. Czyściutko, nowocześnie. Mamcia czuje się jak w sanatorium :-D

Idę sobie teraz porządnie pojeść, może na jakieś lody się załapię i pozerkam co tam naprodukowałyście dzisiaj :-)
Miłego dnia!!!
 
to se zjadłam lody!!!!!!
w centrum wybuchło mi coś w gazie i samochod za cholere nie chciał dalej jechac......zdenerwowałam się jak cholera i popłakałam ze złości...

najgorsze ze zawsze jestem w takich sytuacjach zdana tylko na siebie........musiałam dojechac do serwisu, załatwic wszystko wrocic taksą i jeszcze po dziecko iść.........a moj pan i wladca zadowolony bo zadzwonil i sie dowiedzial ze do jutra to zrobia....
wzielam persen, nie mam juz sily........
 
reklama
Do góry