reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
ech marika jeśli już tak bardzo chcesz przesadzać (mogę to zrozumieć - w końcu wiosnę mamy) to idź babo do ogródka i przesadź kilka krzaczków truskawek hehehe...
pizza była pycha i mimo że tęsknie w szafie spoglądam na swoje zeszłoroczne letnie kiecki mam w dupie gdzie mi to żarcie wlezie...
urodzimy, schudniemy i będzie cacy....

patina buhahahah a skąd ty moje zdjecie masz? :-D:-D uśmiałam się że monitor zaplułam :-)
 
zmieniając temat :-) nie potrafiłam się już dzisiaj powstrzymać (z trudem mi to ostatnio przychodziło0 - pękłam i ........... zaczęłam ciuszkowo-zakupowe szaleństwo... :-) śliczne body znalazłam... roztkliwiłam sie i nie potrafiłam już je nie kupić hahaha
 
Wlasnie zauwazylam ze puchna mi nogi straszne uczucie :szok: pierwszys raz tak mam....
a juz sie cieszylam ze zgaga odeszla a tu nadeszly spuchniete nogi...
 
ooo więcej osłów sie pojawia!!!!:laugh2::laugh2:
Nicoya Ciebie to ja widziałam wysoka tyle co z brzuszkiem laska:tak:;-)
Zebrra piszesz że wzrost słuszny i waga..czyli właśnie dobrze bo proporcjonalnie!:tak:

a Patina tak pierdzieli pewnie tak wygląda..:
f81d5400.jpg
 
reklama
czem,u ja tak nie wyglądam buuuu
valja-summer07-035.jpg


Nicoya już pora zacząć zakupy-tak myślę jeśli się powstrzymywałaś to teraz jest akurat na zakupowe szaleństwo czas:)
 
Do góry