reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ewa to zależy o której wysyłasz, jeśli przed 8-mą rano to tego samego dnia, jeśli później, to następnego... :)

Marika nie skomentuję... to co o sobie piszesz mnie osłabia...
 
reklama
Mila przykro mi babo, że takie cuda wymyślili w tym szpitalu... to znaczy kto pierwszy ten lepszy do sali to rozumiem, ale przecież w innej też mąż może być... a co odwiedzin, to róznie z tym bywa, bo ja miałam dość kiedy tłumy ludzi przychodziły do moich koleżanek z sali...
 
nie no marika przesadzasz:no: nie masz sie czym martwic!!! pozniej zrobie swoje zdjecie to zobaczysz
a jeśli chodzi o te szpitale tez ju zslyszlam ze jak nie ma miejsca na sali rodzinnej to nie ma porodu rodzinnego :zawstydzona/y: a tego sobie nie wyobrażam !!!!!!
 
ej ja wam tu w zaufaniu a wy mnie od łosi i osłów...masz ci los!!!:laugh2::laugh2::laugh2: nic więcej nie pokażę!!!!!!!! jeszcze się ubrałam najpstrokaciej jak tylko można by podkreślić tą tuszę....ja tylko powiedziałam że czuje się źle, mimo że nie wpierdzielam tony słodyczy..jeść jem sporo ale staram się i tak uważać....eeee co ja będę mówić wam zero zrozumienia buuuu

Mila nie rozumiem zapłacisz-czyli dasz kasę za "usługę" "za coś" co powinno być zrealizowane ale nie musi??
 
hej hej , ślicznym popołudniem :-)

mila - zostaje ci zatem opłacić sobie poród na polnej :-D
marika pier....isz jak potrzaskana naprawdę... chyba ze słoniowatości od wczoraj przez noc nabrałaś buhahaha - bo jak się widziałyśmy to jakoś daleko ci do słonia... ty - a może ty nie wiesz jak wygląda słoń????? hehehhe
 
reklama
acha Mila ale to każda z nas może tak trafić-to nie tylko tak w twoim szpitalu, podejrzewam że wszędzie tak jest:tak::dry: ja się boję że zajadę na polną a tam będzie brak miejsc-bo jak by nie patrzeć tam rodzą nie tylko z poznania kobiety ale i okolic-a nawet była babka z Gniezna...
 
Do góry