reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Nicoya, na szczęście te wszystkie "performance" to zadanie domowe ;) nikt na zajęciach nie gada do brzuchów i nie bawi się latarkami :) Natomiast pełen fristajl jest zalecany w domu.
Ale już np. faceci ćwiczący w rytm muzyki albo trenujący oddechy faktycznie wyglądają komicznie ;)
 
reklama
Ale mój Mariusz już i tak po wczorajszych zajęciach pytał mnie, czy można się z tego jakoś wymiksować ;) No niemniej liczymy na te zajęcia pod koniec, kiedy będzie mowa już o samej pielęgnacji dziecka i o połogu.
 
Dzień dobry dziewczyny :-):-):-):-) Przyszłam na chwilkę się przywitać, ale zaraz znikam bo lecę na uczelnie odebrać dyplom ;-) Ale jak wrócę to na 100 % tu zajrzę :tak:
 
Wczoraj już nie miała siły tu zaglądać...wykończyło mnie tych kilka ćwiczeń w szkole rodzenia :-D.
Niby takie nic, ćwiczenia rozciągające, wzmacniające kręgosłup, kilka wymachów nogami i rękami a człowiek zasapany jak nieboskie stworzenie!
Ledwo do domu się doczołgałam.
Wczoraj mieliśmy wykład o porodzie fizjologicznym, objaśniano tam dokładnie fragment po fragmencie jak przebiega poród, co powoduje ból i co robić, żeby mniej bolało. Położna podała nam też spis rzeczy potrzebnych do szpitala (o tym w wątku: Torba do szpitala).
Tatusiowie nadal twardo przychodzą, nadal nikt się opowieściami położnej nie zniechęcił!!
 
Ale moje słoneczko w brzuszku trochę się na mnie pogniewało przez te ćwiczenia. Wczoraj jak się wygninałam w rytm muzyki podczas zajęć mały kopnął kilka razy ze złości, że się nim rzuca i od tej pory cisza. Teraz dopiero kilka razy do mnie postukał. Malutki złośliwiec!!
 
no widze ze ladnie zostalam zbesztana za swoje zdanie ,no wiecie dziewczyny ja was nie rozumiem wy mozecie miec swoje zdanie a gdy ja sie wypowiem to od razu zle ,oczywiscie wiem ze to jest temat rzeka i ze kazdy mysli co innego ale co do 6 glodujacych dzieci to ja np. urodzilabym dziecko i oddala do adopcji , i moze jestem mloda ale nie wyobrazam sobie jak mnie mogloby teraz nie byc na swiecie bo moja matka by mnie zabila , oczywiscie jestem tez zdanie ze jezali dziecko mialoby sie urodzic chore i nie mialoby szans na przezycie to wtedy inna sprawa ale np. jakbym miala wybierac swoje zycie a zycie swojego dzieckoa nie mialabym watpliwosci co wybrac dziecko jest niewinna istota a skoro sie jej nie chcialo moglo sie bardziej uwazac.MYSLE ze wasze komentarze co do mojej wypowiedzi sa bardzo niesprawiedliwe a kobiety zabijajace swoje dziecko bede tak nazywac bo wlasnie tak je odbieram ciekawa jestem czy one chcialyby zeby ich matka zabila je w swoim lonie? a wy chcialybyscie odpowiedzcie sobie na to pytanie? z drugiej strony ja szanuje wasze zdanie wiec i wy uszanujcie moje a wiek tu nie ma nic do rzeczy bo wiele z was tez urodzilo dziecko w moim wieku i i byly mlodsze ja w maju koncze 21 lat i wiele przeszlam w zyciu ,nie mialam lekko ale wolalam zyc w biedzie niz w ogole nie zyc ! dziekuje!
 
reklama
Do góry