reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

marika... my to sobie jeszcze o tym aucie pogadamy hehehe - wiesz... :-D nie będe cię opierdzielać na forum :-D

zebrra - nawiązując do mojego brata - mamy XXI wiek a po jego urodzeniu kobieta mi się pyta (znajoma rodziców) "co w nim jest takiego nienormalnego" mając dość pytań "obłędnych" powiedziałam - "a wie pani po 7 paluszków u stóp ma między nimi błony a paznokcie to tak szybko na tych paluszkach rosną że nienadążamy z mamą obcinać" swoją drogą nie wiem skąd mi się to wzięło... kobieta strzeliła pięknego karpika i w mig się rozniosło że cała nasza rodzina to taka nienormalna "trochę" jest...

przykre jest to że dzieci potrafią bez problemu się integrować - gorzej z rodzicami... wiele matek zabierało z przedszkola integracyjnego swoje "normalne" dzieci by się nie zaraziły zespołem Downa albo porażeniem mózgowym
 
reklama
a najlepsze ze te babcie sprintujace do autobusu nie czekajace az ludzie wysiada(taka jest chyba kolejnosc) jada przewarznie jeden przystanek :-)
 
patina dołożę jeszcze te co potrafią przepychać się do kasownika (bo po co dać komus bilet by skasował) z wilkinowym koszykiem drąc każdą napotkaną po drodze rajstopę hehehehehe
 
marika - dobry sposób :) ja za to bardzo lubię jeździć samochodem i łapię każdą nadażającą się okazję do przejażdzki (dziś nawet chciałam jechać do koleżanki wziąć od niej komputer do naprawy ale mąż wybił mi to z głowy i w końcu sama mi go przywiozła:-) )

magdalenko
- w Auchan w Warszawie niestety kasa dla ciężarnych nieczynna :wściekła/y:

Jak dobrze, ze już nie muszę jeździć autobusami i pociągami. Czasem trafiały się kobiety biegnące do autobusu a potem sapiące nad głową. Teraz będąc w ciąży to dałabym takim kobietom popalić :-) Zawsze widząc starszą osobę w autobusie ustępowałam miejsca... ale jak raz wracałam z pracy z gorączką ponad 38st. to zasnęłam sobie w pociągu i obudziły mnie głosy kobiet, jaka ta młodzież niewychowana... bo miejsca nie ustępują. Podniosłam głowę i powiedziałam, że jeśli naprawdę chcą mogę wstać, ale mam 38st. gorączki i bardzo źle się czuję i wydaje mi się, ze jak będę stała to zemdleję. Popatrzyły i poszły parę rzędów dalej :-)
 
W tym kraju wiek poprodukcyjny rządzi wszystkim - w berecie wszak siła. Dla mnie starszy człowiek nie jest godny szacunku z samego faktu bycia starym. No i "chamstwa nie zniesę"... :-D:-D:-D

Marika, o Św. Rodzinie słyszałam dużo dobrego od koleżanek, które tam rodziły. Uważają, że od Polnej różni się głównie bardziej indywidualnym podejściem do pacjentki. Tylko jest taka zasada generalna: traktują Cię tam naprawdę dobrze, jeśli opłacisz sobie poród rodzinny. Jeśli nie, to jest jak w każdym innym szpitalu. Oddział położniczy w Św. Rodzinie można zwiedzać przed porodem. Wybieramy się na taki rekonesans i wypytanie o wszystkie szczegóły. Dam Ci znać, jak będziemy już po.
Kochana, zeżarłam dziś tyle mufinek, że Twoja lodowa prowokacja w ogóle mnie nie ruszyła... :-D:-D:-D
Ankami, zaraz wklepię przepis w wątku kulinarnym. Specjalnie dla Ciebie :-).
Zebrra, to czekam, aż jutro zanucisz: "Bananowy jest po prostu żywot móóóóóóóóój..." :-D:-D
 
Normalnie szok nie było mnie jakiś czas a Wy znowu tyle produkujecie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja dzisiaj zaszalałam i w końcu wyciągnęłam mężusia na basen !!!!!!!! Nawet nie wiecie jak się zmęczyłam :-D:-D:-D:-D
A co do Pań w autobusach to nawet mi się nie chce gadać ;-) Wyobraźcie sobie że jak studiowałam to musiałam dojeżdżać na uczelnię autobusikiem i najlepiej było przed świętami jak to Panie jeździły na cmentarz !!!! Wtedy było czuć tylko grabie w żebrach i jechane dalej ... A najlepsze były teksty typu "Tylko proszę uważać żeby mi kwiatków nie zniszczyć !!!!!!!" hihihi naprawdę to chyba tylko wtedy widziałam ile te kobitki mają werwy i tylko ściemniają że są zmęczone :tak::tak::tak::tak:

Alkmena
no i co my teraz będziemy oglądały ????? :-(

2411magdalenka u mnie w Tesco jest też ta kasa nie zawsze jest czynna ale ostatnio jak w niej stanęłam i Pani mnie przepuściła to ta co stała za mną myślałam że mi oczy wydłubie ... ahhh ale ja bardzo podziękowałam Pani przed nami ;-)
 
Wiatam o poranku!!!!!!!!

jakoś mi tak dobrzez tym siedzeniem w domku...:-) :-) :-) .

zebrra ile ty dni już na zwolnmieniu????ja już 110, zostało mi 70 do zasiłku rehabilitacyjnego.buuu,będzie bieganina po zusach....:-p :baffled: :baffled:

słoneczko zachmurzone ale i tak żyć się chce!!!!!!:-) :-)
 
reklama
dzieńdoberek wszystkim inkubatorkom :-D

Hania rządzi i spać nie daje...ugh... ale za to ją dzisiaj podejrzę ze wszystkich stron hihihihi (3d).... nie mogę się doczekać....
 
Do góry