reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
oj Zeberrko ja też nie mam silnej woli-ale nigdy jej nie miałam, taka ładna pogoda zamiast coś robić działać to ja siedzę w domu, i się opierdzielam.A jak pada deszcz to mówię " kiedy będzie ładnie bo przy tej pogodzie człowiekowi się nic nie chce":happy2:

Ja naprawdę już odliczam dni do tego lipca już w niedzielę mamy kwiecień.który mam nadzieję szybko zleci, podejrzewam że maj i czerwiec będzie się dłużył i to strasznie.:-( Jestem niecierpliwa-zawsze byłam, wiem że czasu nie przyśpieszę ale chciałabym aby było po, aby człowiek mógł ubrać swoje jeansy:) i t-shirt:) miał dzidzię w ramionach która będzie rosła,, z którą człowiek się ruszy z domu na spacer itp-czekam na to wszystko z utęsknieniem:tak:

dobra idę umyć głowę, wyprasować Oli bieliznę i skusze się na dłuższy spacer:)
 
Heheh Bazylia masz rację, ten mój ukochany twierdzi, że skoro już jestem w domu, to chyba wypadałoby coś zrobić (a to coś to porządki, obiad, zająć się Wiką i jeszcze milion innych rzeczy...

Marika pisze:
oj Zeberrko ja też nie mam silnej woli-ale nigdy jej nie miałam, taka ładna pogoda zamiast coś robić działać to ja siedzę w domu, i się opierdzielam.A jak pada deszcz to mówię " kiedy będzie ładnie bo przy tej pogodzie człowiekowi się nic nie chce"
happy2.gif
ojj tak, ja mam tak samo! :))
 
No właśnie, no właśnie :) Chociaż obiad to w sumie z przyjemnością zrobię, ale sprzątanie.. Jeszcze łazienka, kurze od biedy ujdą, ale odkurzanie??! blee.. na szczęście mam alergię na roztocza, więc zawsze jak wytargam odkurzacz to zaczynam marudzić i Marcin musi dokończyć :-)
 
cześć :-)

marika - frytki jem min. 2x w tyg., bardzo je lubię i są najszybsze :) a paluszków nie lubię, no ale nie miałam nic innego, zlecę kupno rybki w płatach :tak:

Anna - podziel się batonikem, ja nic nie wygrywam, ale może dlatego, że nie wysyłam sms-ów :confused:

Witaj Gabi :happy:

Grubelku - podrap kotka odemnie i od mojego pieska ;-) będzie dobrze

Zebrra - ja też miałam takie plany na zwolnienie, a że leżę to niewypał i nie muszę sprzątać :-p


Wczoraj znalazłam kleszcza u psa :szok: kropelki widocznie przestały działać. I mój M. pierwszy raz wyczesał dokładnie i wykąpał Harysia ! sam! A jak dokładnie szok:eek: Potem pomógł mi go ogolić i już będzie nam łatwiej znajdywać pasażerów jakby się jacyś ośmielili zabrać :-p A dwa dni pio kąpieli dostanie kropelki i luzik :cool2:
 
Dzieki Pastela i Piesku Pasteli ;-) :-) już sie drapiemy... juz jest lepiej wstał i bylismy na spacerze na smyczy :szok: :szok: :szok: - wczoraj był trochę sparalizowany...

A kleszcze sa juz od 2-3 tygodni... uwazajcie Mamusie.... :tak: :tak: :tak:
 
Bazylia niezły kombinator z Ciebie... :) A jak z remontem przekonałaś Marcina, czy nie???

Z niego jeszcze lepszy, bo zamiast odkurzać, zatrudnił sobie panią :-)
Remont powooooooli się szykuje, na razie próbuję wyegzekwować zaprojektowanie szafy, aby pozbyć się gratów z dziecinnego pokoju. Czuję, że jak teraz tego nie zrobimy, to potem już nigdy! biedny Marcel, będzie musiał zainstalować się na balkonie, albo w piwnicy.. ;)
 
reklama
Do góry