reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Nasze fasolki z dnia na dzień coraz większe to mnie cieszy, biedronko mi też się śniło pare dni temu podobnie ale to był taki "urywek" bo coś jeszcze mi sie tam śniło....a dzisiaj że poszłam siedzieć do rosyjskiego więzienia??? nie wiem za co i tam było przedszkole .....kurde nie wiem co to był za sen?:confused::eek::eek: jakieś głupoty mi się ostatnio śnią!:no: poszłam spać dopiero o północy i może przez to?...eeee nie ważne! oby jak najmniej takich snów bo to dodatkowy stres. a teraz coś na pocieszenie:
s.gif

Tydzień 7. Dzidziuś. Ma teraz wielkość małego orzeszka, ale rośnie w ogromnym tempie – aż milimetr dziennie! Serce, wątroba, nerki i trzustka znajdują się już na swoim miejscu. Uformowały się też malutkie powieki. Przez pępowinę maluszek otrzymuje od mamy tlen i składniki odżywcze.

Ty. Jeszcze bez trudu dopinasz dżinsy, choć już tak bardzo chciałabyś pochwalić się przed światem swoim brzuszkiem. Ale Twój organizm jest wyraźnie jakiś inny. Przede wszystkim nie czujesz się najlepiej. Rano dokuczają Ci mdłości, w ciągu dnia jesteś ciągle zmęczona, wieczorem trudno Ci zasnąć, a potem kilka razy się budzisz i wędrujesz do toalety. Nie martw się – te typowe dla przyszłych mam dolegliwości wkrótce miną. Z nudnościami, zgagą, zaparciami naprawdę łatwo można sobie poradzić. Na razie przeczytaj tekst 12 porad na poranne nudności.
Nasza rada. Nie zapominaj o kwasie foliowym. Organizm i dziecka, i Twój najwięcej skorzysta, jeśli będziesz go przyjmować w czasie posiłku albo wieczorem, tuż przed zaśnięciem.
 
reklama
witajcie:)
Naprawde jestescie kochane!
Ja bylam w 7 tyg na wizycie i lekarz stwierdzil ze mam o tydzien mniejsza macice i skierowal mnie do szpitala. To bylo badanie reczne, co ponoc we wczesnych ciazach az tak wskazane nie jest.Troche mu nieiwerzylam bo co to tydzien, ale w szpitalu zrobili mi usg i wyszla wielkosc plodu na 6 tydzien, wiec mnie zostawili na tydzien na obserwacje i dawali leki na lepszy rozwoj plodu. Wczoraj jak szlam juz do wypisu powtorzyli kolejne usg i wyszlo ze pecherzyk nie powiekszyl sie nawet o milimetr i nic nie widac w nim a powinno byc juz serducho. Wiec dali mi wolne na weekend a w poniedzialek musze isc na czyszczenie.
Nie mam pojecia jak to bedzie wygladalo , ale szczerze to juz mi to wisi.
Nie martwcie sie ponoc rzadko sa takie przypadki jak ja. No widocznie tak mialo byc i juz, Chyba poki co jestem w szoku, Naprawde dziekuje wam za slowa otuchy, ale teraz to chyba zaczne od wszystkich badan na poczatek, bo nie mam pojecia skad sie moze wziac takie cos. Pozdrawiam wszystkie mamusie:):) I moze niepotrzebnie Wam to pisalam bo was wystraszylam, ale jakos damy rady:)
 
Witam Was, rzadko się pojawiam, ale czytam Was na bieżąco! Razem z Wami się śmieję i płaczę...

jedno pytanie dlaczego pecherzyk jest pusty i czy jak tak sie okaze to jest robiony jakis zzabieg czy co????
tak jest robiony zabieg...

Poziomko przytulam Cię mocno, wiem co przeżywasz, bo w zeszłym roku przeszłam dokładnie to samo...pusty pęcherzyk...dlatego tak bardzo boję się teraz iść na usg...mam 01/12/2006
 
Poziomko bardzo mi przykro :sad::sad::sad:

Biedronko
w poprzedniej ciąży miałam bardzo podobny sen. Tylko maleństwo było już większe i trzymałam je na rękach...:-(obudziłam się z płaczem tak jak Ty.
Donosiłam i urodziłam zdrowego synka o czasie.
Ponoć krew w snach dobrze znaczy.
W tej ciąży śniła mi się krew na wkładce, żywo czerwona. Na szczęście moje plamienie jak dotąd jest brunatne.
Nie martw się proszę na zapas. Sny to zawsze tylko sny.
Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze i będzie!!!! :tak:

Dziewczyny głowy do góry!!!
Pamiętajcie, że większość ciąż kończy się szczęśliwym rozwiązaniem.
 
reklama
witam


ja mam takie tempo zycia, ze nic mi sie nei sni, bo padam ze zameczenia.

jak rano wysząłm o 8.00 tearz wróciłam, 2 moich uczniów dostałos ie do finału pewnej waznej ogólnopolskiej olimpiady ;-) ciesze sie...

taezr odpozcne i biore sie za robotę ....
 
Do góry