reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam
jaka cisza...
jak zamknięty?sprawdza się?
U nas w miarę oki;-)Jasiek ma okres buntu i to ostrego.Potrafi paśc na kolana i jeszcze czymś walnąc,masakra.:baffled:Jest uczulony na kakao_Odpadają nam wszystkie pyszne słodycze.
Krzyś ma za sobą ślubowanie,poważny uczeń już.
Po powrocie do pracy mam strasznie mało czasu,nawet dla kompa:-)ale podczytuję
Buziaki i pozdrawiam
 
Witam
jaka cisza...
jak zamknięty?sprawdza się?
U nas w miarę oki;-)Jasiek ma okres buntu i to ostrego.Potrafi paśc na kolana i jeszcze czymś walnąc,masakra.:baffled:Jest uczulony na kakao_Odpadają nam wszystkie pyszne słodycze.
Krzyś ma za sobą ślubowanie,poważny uczeń już.
Po powrocie do pracy mam strasznie mało czasu,nawet dla kompa:-)ale podczytuję
Buziaki i pozdrawiam
Hej Ewunia , milo Cie poczytac :-):tak:
Cisza bo zamkniety sie sprawdza :-p:-p
:-D:-D:-D
U Nas to samo bunt na maxa :tak::tak::crazy:
Wspolczuje tego uczulenia na szczescie u Nas narazie nie ma zadnego uczulenia :no:oby tak dalej :sorry2:;-)to to kako bylo przyczyna wyladowania Jasia w szpitalu :confused:
Jak tam w pracy ?? Jasio chodzi do zlobka??:happy::happy:

Pozdrawiam
 
Ewa,to faktycznie trochę nie bardzo jak tak uczulony,ale dobrze że tylko na to.:-(
A bunt to chyba wszyskie te dzieciaczki przechodzą:tak::tak:

A gdzie pracujesz?:tak:;-)
 
Saratonie - A Ty przypadkiem nie nalezysz juz do 1 zamknietej grupki :sorry::sorry:???Bo wydawalo Mi sie ze tak ....:baffled::baffled:
Tam trzeba miec dostep(moderator dopisuje cie za zgoda nasza) zeby tam wejsc:confused2::sorry:
Sorry ....mam nadzieje ze rozumiesz o co nam chodzi ....?

Odpisz ?
 
Mamusiu Blaneczki nie należę do żadnego zamkniętego i nigdy nie należałam!
Rozumiem że nie chcecie nowych osób u siebie w zamkniętym ...:-(
Mi jest tym bardziej przykro z tego powodu, myślałam że jesteśmy koleżankami :baffled: i że to forum jest po to aby wymieniać swoje poglady na tamat naszych dzieciaczków, ale jak tu wymieniać jak prawie nikt nie pisze i wszyscy przenieśli się na zamknięty?
Pozdrawiam nowe mamusie lipcowe.
 
saratonie mysle ze nie dokladnie chodzilo o to buziaczkowi ;-):tak: mysl pozytywnie nie prawda ze Cie nie chcemy zle to odebralas moja droga:sorry: glowka do gory i pisz jak najczewsciej Kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:rofl2::happy:
 
reklama
Do góry