reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Kochane Maluch ma 71 mm, główka 22 mm, przezierność karkowa 1,5 mm, serducho jak dzwon i według USG jest starszy o tydzień :) Wszystko jest w porządku. Lekarz nie chciał mi powiedzieć jaka płeć, powiedział, że woli się wstrzymać do następnego badania, bo ma pewne podejrzenia, ale woli się upewnić :))

Bazylia czekam na wieści od Ciebie!!!
 
Zebrra, Bazylia fajnie macie że dzisiaj zobaczyłyście wasze maleństwa ja już się doczekać nie mogę a tu jeszcze 19 dni :-(

Zebrra super że maleństwo jest zdrowe !!!! Uważaj na siebie i na juniorka ;-) idę dalej sprzątać ;-) hihihi

Pozdrawiam :-)


[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]


 
No to mam laptopa kupiłam sobie asusa głównie patrzyłam na procesor i gwarancje. Teraz musze jeszcze podłączyc sobie internet i bede zadowolona.

Teraz czuje sie jakbym wogole nie była w ciązy, "0" skutków ubocznych :-) , nie chodze zmeczona, nie spie na zawołanie, nic mnie nie boli, a werwy mam za dwoch badz dwie, gdyby nie to że mam mały brzyszek i troszeczke szersze biodra to nie widac ze jestem w ciązy. Zazdroszcze wam badan ja mam kolejne dopiero 31 stycznia i juz nie moge sie doczekac.
 
Słuchajcie, ja ostatnim razem na usg z przejęcia zapomniałam poprosic o wydruk, za co dostałam potęzny opieprz od stęsknionego tatusia i jego mamy :-) Czy lekarz ma obowiązek dac taki wydruk z usg? chyba w cenie 100 pln za wizytę powinien się mieścic?
 
bazylia:szok: łaski nie robi sam powinien dać! Ale to nic zdarza się, ja lekarkę zagadałam i zapomniała mi wypisać skierowania na morfologię,mocz itp, więc teraz pójdę bez badań chyba, albo podjadę po to skierowanie:zawstydzona/y:
A za tydzień powinnam iść na badania 18.01 ale pójdę tydzień później.

Zebrra super że wszystko ok, człowiek po badaniu jest taki zadowolony i ma dobry humorek jak się wie że wszystko jest dobrze z maleństwem:)

Shirley fakt że była może "napięta" dyskusja na temat ruchów płodu itp, jeśli poczułaś się urażona to wybacz, ale nikt nikomu na pewno nie chciał sprawić przykrości, to były poglądy, wymiana zdań, co kto odczówa i wie na dany temat, ale cieszę się że jesteś nadal z nami i się nie obraziłaś;-):tak:
 
reklama
Stworzyłam nowy wątek-i przyznam od razu że podkradłam ten pomysł(i całość z resztą:-p:zawstydzona/y:) od wrześniówek:) bo to dosyć ciekawe i przydatne a więc dopisujcie co się da:) pozdrawiam
 
Do góry