reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

Skrzat-no przetworzonym:)fajnie wam ze zadnych wysypek i szorstkich plam.skoro nie ma to raczej nie powinna juz miec.

Jezzzuu,jak mnie sie nie chce wychodzic z cieplego lozka à musze.dzieciatko przesypia pieknie noce.sama sie dziwie jak bo ostatnio zakatarzona byla.ja tez i myslalam ze sie Rano wsciekne ale na szczescie znalazlam krople.teraz musze wstac i sie szykowac do kliniki poki ona wstanie.bleee w ogole na dwor mi sie nie chce.
Poza tym czekam na siostre jak jej samolot wystartuje:(((bo u nich sypie
 
reklama
Witam się z samego rana. Nie było mnie kilka dni bo musiałam najpierw przygotować mieszkanie do wizytacji teściów, a później się nimi zająć. Ale to już za nami i znowu muszę Was ponadrabiać ;)
Joaszka - Moja też bardzo mocno ulewała i w końcu się poddałam z cycem, przestawiłam ją na Bebilon AR i jest deko lepiej, to zależy jeszcze od dnia bo czasami nadal mi chlusta, zwłaszcza po herbatce albo po słoiczkach ale po tym mleku już dużo rzadziej i dużo mniej
Widzę dziewczyny, że ambitnie jeszcze studia ciągniecie, tylko ka kurcze taki leń patentowany że już 8 lat :szok: studiuję i nie mogę napisać głupiej pracy mgr.
Skrzat A gdzie zamawiałaś te kalendarze? Bo ja też się do tego przymierzam, ale jak patrzyłam na allegro, to albo mi się nie podobały, a te co mi się podobają, to jak przeczytałam opinie o sprzedawcy to trochę się wystraszyłam, że może byc nie wypał i na razie się wstrzymałam. A co do wózka, to swego czasu też chciałam roana tylo że maritę, bo tak myślałam że te duże koła to świetna sprawa i roan ma duże gondole, tyle że w końcu wzięłam jedo fyn 4ds ze względu na skrętne koła. Póki co nie narzekam, bo gondola duża, co u nas było bardzo ważne, łatwo się prowadzi z tymi skrętnymi, a jednocześnie koła nie są takie małe jak w innych wózkach tego typu więc to taki kompromis. Co do słoiczków, to moja się zajada wszystkim, czasami mam wrażenie, że jakbym dała jej kiełbasę też by zjadła. Póki co jej jeszcze nie gotuję, bo łudzę się że słoiczki sa mimo wszystko zdrowsze, no i na takie ilości mi się po prostu nie chce. Ale Wiki je wszystko - zarówno deserki, jak i o dziwo warzywa ze słoiczków, za co szczerze mówiąc ja podziwiam ;)
tweenie A Ty gdzie mieszkasz? ja teraz jeszcze na Bielanach a od stycznia wracam na Grochów
Co do porodu, to ja już wolę zapomnieć, bo inaczej to nigdy się nie zdecyduję na drugie dziecko. u mnie było bite 23 godz. :szok: położna z lekarką juz na koniec mówiły, że przygotowują salę na cesarkę bo nie damy rady ale się zaparłam i rzutem na taśmę w końcu wypchnęłam swojego klopsa ;)
A my dzisiaj się taaak wyspałyśmy - mała obudziła się o 2.40 wyspana i zadowolona z życia. Nawet nie chciała jeść. Trochę się napiła i do zabawy. W końcu ok 3ej udało mi się ją uśpić, to przed 5 znowu się obudziła z płaczem mega głodna i znowu zasnęła do 6.30. Masakra jakaś. Od 2 mies. u nas standardowo jest tak, że bez względu na to o której ją położymy, co i ile zje przed snem budzi się nam ok 4ej wyspana i do 7ej wariuje. Dopiero ok 7ej pada i dosypia z godzinkę.
Ok, zmykam, bo chyba teraz przesadziłam z ilościa ;)
 
mama wiki- nie przesadzasz no co ty.takiego tlumu tu nie ma.moja tez wszystkozerna.czasem nawet jak sie jakiemus nowemu smakowi dziwi i patrzy na matke pt cos ty mi dala (nigdy warzywo,raczej owoce) to i tak przelyka:) wspolczuje wam z tymi pobudkami.moja to kiedys wielka beksa byla ale noce na cale szczescie odbywaly sie bez tragedii.
fajnie wam w ogole ze wy z tych samych rejonow jestescie czy miast.jak cos to sie spiknac mozna

mysza-zes zaszalala postem;)

ja juz jako tako przyodziana co nie znaczy gotowa do wyjscia...szkoda mi dziecka budzic ,spi od wczoraj 20...z pobudka poranna na jedzeie ale to i tak na wpol spiaco.co mnie kompletnie rozbraja i wzrusza to to ze jak sie budzi ok 7 na cyca i biore ja na rece a jej twarz znajduje sie na wysokosci mojej bo ona otwiera buzke i przysysa mi sie do policzka.wtedy sie rozplywam.
no i teraz ,zaraz z cieplutkiego wyrka musza ja targac.:((
 
Mama_wiki... my z wózkiem na odwrót cala ciążę chciałam jedo fyn 4ds, juz kolor mialam wybrany itp itd. ale na sam koniec postawiłam na roana;) i tez nie zaluje, mimo nieskretnych kol prowadzi sie super, lekki jest, zwrotny, duza gondola;) w sniegach daje rade, ale jak nie odsniezone to zaden nie da rady, bo ja sie pomiedzy zaspy nie mieszcze czasem;P
chyba bym musiala isc posprzątac....
 
witam się poniedziałkowo i zaraz zmykam
czas chatę ogarnąć, bo mikołaj się o własne nogi potknie jak wpadnie na święta:-)
do kosmy udało mi się dopiero na czwartek umówić...no nic to, brwi w wigilię będą mega ciemne, ale zgasi się światło i widać nie będzie:-D
do potem
 
mama wiki- nie przesadzasz no co ty.takiego tlumu tu nie ma.moja tez wszystkozerna.czasem nawet jak sie jakiemus nowemu smakowi dziwi i patrzy na matke pt cos ty mi dala (nigdy warzywo,raczej owoce) to i tak przelyka:) wspolczuje wam z tymi pobudkami.moja to kiedys wielka beksa byla ale noce na cale szczescie odbywaly sie bez tragedii.
moja jakos tak się przyzwyczaiła, że na samym początku karmienia daję jej jakby sprobować co dzisiaj będzie - ja biorę jedzonko dosłownie na czubek łyżeczki a ona za pierwszym razem tylko delikatnie otwiera buzię. Taki rytuał ;) jak sprobuje i zaakceptuje łaskawie, to już szeroko otwiera buziaka i jeszcze mnie pospiesza żebym jej szybciej dawała ;) komicznie to wygląda. A ile dzieciaczkom dajecie z tych słoiczków? Bo my jemy na 1 posiłek cały taki mały słoiczek. najpierw warzywka a po południu jakieś owoce na deserek, wczoraj po raz pierwszy dałam jej już indyka z warzywami
 
reklama
mama wiki- moja zjada wlasnie caly sloiczek.u nas odwrotnie,owoce sa z rana (z tym ze czesto odpuszczam bo gdzies musze znia gonic) a wieczorem warzywa ale moze to dlatego ze u nas obiady sa wieczorami:) na razie same warzywa bo sloiczki z mieskiem sa u nas od 6 mc.

a my juz po odbiorze wynikow z ostatnich testow na skaze bialkowa.podobno wszystkie te jej plamy,szorstkosci itd to nie wynik mleka jednak wiec od pn wlaczamy do jej diety mleko.powoli zeby sie przyzwyczaila .
 
Do góry