reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

reklama
u mnie jeszcze nie wiadomo:-(
czekam z niecierpliwością na usg 18.03 ,może coś się pokaże
Z pierwszą ciążą nie było wiadomo dość długo,w ósmym miesiącu dowiedziałam się,że bedzie dziewuszka.teraz mała chce siostrzyczkę:-)
Ciążę przechodzę identycznie jak za pierwszym razem,więc może............................
 
reklama
Mnie,jako ze to pierwsze dziecko,bylo wlasciwie obojetne.To ze chcialabym zeby przedew szystkim bylo zdrowe chyba nie musze dodawac bo tego chce kazda matka (czasem kobiety po cichu marzace o konkretnej plci atakowane sa wlasnie tym).Po cichu marzylam jednak o dziewczynce i udalo sie!Mam nadzieje ze kiedys zawita do niej brat.Gdyby tak mozna bylo wybierac to oczywiscie najlepiej byloby gdyby brat byl starszy ale ja ciesze sie z dziewczynki ogromnie.
widze ze niekotre osoby sugeruja sie tym jak przechodza ciaze.mysle ze naprawde nie ma to znaczenia bo znajoma tez noszac dziewczynke miala calkowicie inne objawy niz ja,inny smak,zadnych mdlosci podczas gdy ja od nich umieralaam itd.
znam tez kobiety majace zarowno np.samych chlopcow a jednak inaczej przechodzace kolejne ciaze
 
Do góry