reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

Ja mam mniec zmniejszana ilosc fenoterolu w 36 tyg.Zobaczymy jak to sie skonczy.Ale na kazda mniejsza ilosc tabletek reaguje skurczami,
 
reklama
hejka mamuski, a u mnie zero skórczy odkąd biore 8 razy dziennie fenek. odpukac!!!!
za to z zaparciami ciaz walcze.musze przyznac ze truskawki pomagają ale dzis juz nie bylo jak mąz pojechal za to kupił arbuza. a na kibelku omalo co wczesniej nie zemdlałam:-(
nie moge sie doczekac poniedzialkowych badan, aby szyjka byla ok i zeby nie bylo rozwarcia.
ja powoli mysle o wyprawce dla maluszka... ale narazie tylko myśle...
chociaz wózek mamy wybrany X lander XA :-) bardzo nam sie podoba.
ja dzis sie zwleklam z wyra i robie obiadek, bo uwielbiam gotowac a juz tego lezenia nie wytrzymuje,więc powolutku pichce obiadzio mężusiowi bo ja jakos po dzisiejszych rewolucjach na toalecie nie mam apetytu:-(
pozdrawiam i trzymajcie sie bezskurczowo;-)
 
Czesc dziewczyny - spiaca krolewna z tej strony :-) Mama sie ze mnie smieje, ze robie z siebie niemowlaka i w sumie to ma racje, bo od wczoraj tak mi sie spac chce, ze koniec. Praktycznie to wstaje zeby cos zjesc i ide dalej spac. Dzisiaj tak samo :sorry:wogole to wczoraj takie dziwne skurcze mialam. Od godz 17 do 19 co 5minut takie napiecia, ze brzuch jak skala sie robil - ale mnie nic nie bolalo. Tylko czulam, ze mi sie napina. I dzisiaj tak samo od 12 co 5minut (z zegarkiem w reku). Dziwne to jest, bo wczesniej jak mialam skurcze to bolaly jak byk :eek: Jutro ide do doktorka wiec mu powiem i zobaczymy co to jest.

A jak tam u was ??? Jutro dzien dziecka.....jupiiiii :tak::-D:-);-):laugh2:
 
hejka
ja jutro do szpitala na badanka, juz nie moge sie doczekac. śnilo mi sie ze mialam usg nerek i w nerce mialam szczura:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

mam nadzije ze wszystkie wyniki będą oki, ze szyjka trzyma nadal, ze KTG wyjdzie super i ze nie bedzie cukrzycy:-) w końcu musi byc dobrze, pora na to zeby cieszyc sie ciażą a nie chodzic ciagle przerazoną...
trzymajcie kciukasy!
dzis grzecznie lezymy bo jutro bedzie sporo wysiłku;-)

no jutro planuje kupic córci jakis prezencik na dzien dziecka
niestety naszej pierwszej córeczce nie moge zapalic nawet znicza bo lezy daleko od nas pochowana ale zadzwonie do mamy zeby zrobila to w naszym imieniu:-((
 
Ostatnia edycja:
Witam was mamusie i wasze dzieciaczki:-):-):-).
Moje maleństwo domaga sie chyba jakiegoś prezentu bo od rana daje mi takie kuksańce że mało mnie z łóżka nie zrzuci:-D:-D:-D:-D
A ja nie wiadomo skąd złapałam przeziębienie...nie wiecie dziewczyny co można brać na ból gardła i głowy.....pewnie nic i pozostaje tylko miodek, czosnek itp.....kurcze całą zime nie chorowałam a tu teraz...:crazy:

syla i chanel - trzymam kciuki oby wszystko było wporządku!!!! piszcie odrazu po powrocie od lekarza....
 
Witam :tak:

Trzymam kcuki za udane wizyty :tak: Ja lecę jutro...

W ciązy dozowlone są 2 apay na dobę, oraz tantum verde na ból gardła :tak:


Pozdrawiam :-)
 
ja jak sie w styczniu rozchorowalam to na gardlo stosowalam tantum verde w spreyu i plukalam szalwia, do nosa kropelki ale w aptece musialam powiedziec, ze jestem w ciazy i wtedy daja takie dla niemowlakow (bardzo dobrze na katar mi tez robi sol fizjologiczna) a na noc smarowalam plecy i klatke piersiowa taka mascia rozgrzewajaca vick vapo rub i na nastepny dzien bylam jak nowonarodzona ;)
 
u nas ok
KTG bez skórczy, wyniki oki tylko tes po obciązeniu glukozą niejednoznaczny i musze zrobic jeszcze po obciązeniu 75g. bo po 50 wyszedl ponad norme a na czczo ok.
padam na ryjek ze zmęczeniam dopiero co wrócilismy, kupilam malej 3 pajacyki, 2 smoczki i czapusie;-) na dzień dziecka:-)

aha i w nerce szczura nie było hihhi
 
reklama
Syla ciesze sie że badania ok:-) i też bym chciała coś kupić już maleństwu ale sie boje...może po 34 tygodniu:tak:.
Kurcze ja chyba dziś wykorkuje:eek: Nie dość że przeziębienie coraz bardziej daje w kość( doszedł jeszcze okropny ból mięśni) to jeszcze po każdym posiłku czuje sie tragicznie...żołądek jak kamień a potem zgaga okropna i wogóle jakoś mi niedobrze:baffled::baffled::baffled::baffled:. Do tego odpuściłam sobie przez kilka dni zsiadłe mleczko no i dziś w toalecie też nie było wesoło:zawstydzona/y:... Marze żeby to był 1 sierpień a nie czerwiec:sorry:....
 
Do góry