reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Ok 26 tyg trafilam do szpitala i tam okazalo sie,ze nie mam zrobionych wielu badan itd
Wogole ten lekarz wydaje mi sie taki ogolny i malo wglebia sie w konkretne przypadki.
Jedyne co to ma super sprzet.
Teraz chodze do lekarza tez z Polnej dr.Korszuna.
 
no najwazniejsze zebys czula sie bezpiecznie:-)
tez pewnie bedziesz rodzic na Polnej?
 
nie zgadzam się ze Bruszewski to mało fachowy jest! ale to Twoje zdanie, ja chodzę do niego ponad 3,5roku i jestem bardzo zadowolona. w tej chwili prowadzi moją drugą ciążę i to bez moich zastrzezen. Z mojego otoczenia chodzi tam ok 15 osób i nikt jeszcze z niego nie zrezygnował.

pozdrawiam
 
NIe wiem czy na Polnej,od jakiegos czasu mieszkam blizej Szamotuł,wiec moze w tamtejszym szpitalu.

Ja nie krytykuje dr.Bruszewskiego tez bylam z niego bardzo zadowolona dopoki nie poznalam innego lekarza,pod opieka ktorego poczulam sie bezpieczniej.
Co nie oznacza,ze nie polecalabym dr.Bruszewskiego.


Ale odbiegamy od tematu.Dzis po mimo fenoterolu co chwile napina mi sie brzuch do tego stopnia,ze robi mi sie twarda pilka.Nie wiem czy juz panikowac czy jeszcze troche poczekac.martwi mnie to,ze nawet po tabletce nie poprawilo sie.
 
Witam:-)
Jak u was minęła nocka? Ja nawet wyspana bo wpadłam na pomysł by kupić meliske do ssania bo po wypiciu kubaska przed snem nie dziwne że potem pół nocy przewędrowałam do wc:-D.
U mnie odpukać od dwóch dni spokój;-), czasem stwardnieje ale na momencik...
betiinka mi twardniał brzuch każdego wieczora i to często tak że na pół godz robił sie z brzucha głaz potem troche przerwy i znów to samo:-(.....na szczęście nic złego nie zaczynało sie dziać...ale jeśli sie martwisz może lepiej podjechać do szpitala....
 
Witam,

Meliska do ssania :shocked2: Nie widziałam że taka jest muszę lecieć do apteki :-p Dzisiaj wstawałam chyba 10 razy w nocy :no:

A u mnie skurcze sie pojawiają i to coraz częściej, do tego ciągły ból w krzyżu i podbrzuszu :wściekła/y: Coś czuje ze we wtorek nie odstawię fenotrolu :confused2:


Pozdrawiam
 
Mamo Helenki z tego co sie oczytałam to większość dziewczyn odstawia po ukończonym 37 tygodniu...ale wszystko zależy od poglądów lekarza.
A pastylki do ssania są o niebo lepsze w smaku niż herbatka:-), jest też syrop ale nie próbowałam...
 
reklama
Ja miałam brać tylko 2 tyg, już mam przedłużony :no: I pewnie sie skończy na 37 tak jak piszesz :sorry:

Ja pije maliske z pomarańczą albo z gruszka jest całkiem smaczna :tak:
 
Do góry