reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

no u mnie mala tez ładnie sie rozwija i serduszko tez oki:-) ja mam termin na 3 wrzesnia.
rok temu mialam na 23 sierpnia:-( więc tylko 10 dni róznicy między tymi ciążami.
ja mam tez maly balkon a jak zrobili elewacje to przez styropian zabrali dodatkowe 10 cm z szerokosci ale lezak sie zmiesci hihi wymierzone i na styk, gorzej jak pranko powiesze;-)
następną wizyte mam 6 maja, ja chodze srednio co półtora tygodnia, wiem ze czesto ale moja psycha nie znosła by dłuzszej przerwy w wizytach.
 
reklama
basika co do wydzieliny to mi tez sie ciągle zdaje ze wody, ale z kim bym nie gadala to kazdej leci taka wydzielina jak woda.szczególnie jak sie berze jakies leki dopohwowo a ja biore jeszcze luteinke.
 
Dzięki za pocieszenie! Wiem że masz racje ale ta cholerna psychika robi swoje:crazy:.
Syla na pewno cięzko poradzić sobie ze stratą Dzidzi ale tym razem na pewno sie uda.....dotrwamy do naszych terminów, innej opcji nie ma:tak:. też bym chciała mieć częściej wizyty ale teraz gin wyznacza mi co 3 tygodnie, następna dopiero 13 maja... ale zawsze mam opcje że jak chce to dzwonie i zawsze mnie przyjmie.
 
no mój gin mnie dodatkowo kieruje raz w miesiacu na dignostyke do szpitala na swój oddział i tam robią mi usg, badanie gin., badania z krwi i moczu, jak cos nie tak to zostawiają w szpitalu,ostatnio bylam w piątek, mam problemy z moczem ale biore furagin i jutro powtórze badanko. mam białko w moczu, ciazar ponad norme i ph za wysokie....wrrrrrrrrrrrr
 
Masz bardzo dobrą opiekę:tak:. Ja niestety wszystko we własnym zakresie robie...miejmy nadzieje że jutro już wyniki będą ok:tak:. Moje na razie są dobre chociaż hemoglobina leci szybko w dół ale łykam żelazo. Ostatnio pojawiły się w moczu jakieś szczawiany wapnia:szok: troche sie przestraszyłam co to???? ale chyba nic takiego bo gin nawet nie zrócił na nie uwagi....
 
musisz zakwasić mocz, łykaj witaminke C lub pij herbatke i wode z cytryną! ja tez mialam te szczawiany!ale juz ich nie mam:-)
ja mimo tego iż nie jem mięsa od ponad 4 miesiecy, no czasem sporadycznie piersi lub gulasz to mam ok hemoglobine. podobno buraki są dobre na hemoglobine i kaszanke bleeee...hihhi
 
Ja też mam wizyty dosyć czesto czasami co 2 a czasami co 3 tyg. ale prywatnie. Co wizytę mam normalne badanie usg dowcipne bo sprawdza szyjke i normalne usg i raz w miesiacu badania krwi i moczu ale niestety tez prywatnie:(. Też mam problemy z krwią bo okazało się że mam anemię i teraz mam do picia feroplex to taki r-ór żelaza a smakuje jak gujazyl (syrop).
 
ja tez chodze prywatnie, 3minuty i 120 zł idzie ale za to on jeszcze kieruje do spzitala bo jest tam ordynatorem.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja na fenoterolu leże od 26 tc, obecnie jest 31 tc więc już niewiele przedemną. Na serducho biorę Staveran 2*1 tbl. a fenoterol 8*1 tbl. Dodatkowo luteina 2*1 i magnez wieczorem. Niestety niewiele to daje, bo skurcze nadal występują - jednak są słabe (do 2 stopnia na KTG) . Do ginekologa chodzę prywatnie ale pracuje on również w szpitalu, do którego jeżdżę jak coś się dzieje - a w sumie to jeżdziłam, ponieważ na ostatniej wizycie zostałam tak potraktowana przez personel szpitala, że już mam dość (założyłam wątek na forum - temat: to skandal!!) i przysięgłam sobie, że moja noga tam nigdy nie powstanie.
Tak odbiegając od tematu - powiedzcie dziewczyny - jak sobie radzicie z bólem pleców, karku i barków ?? Znacie może jakieś ćwiczenia rozciągające ??
Pozdrawiam serdecznie wszystkie fenoterolowe mamusie :)
 
Do góry