reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
a co sadzicie o dr Kossakowskim pediatra przychodnia na Siewnej moja córcia do niego chodzi i bardzo nam sie podoba jako doktor przedewszystkim nie daje odrazu antybiotyku :) bada dokładnie i daje skierowania
 
a co sadzicie o dr Kossakowskim pediatra przychodnia na Siewnej moja córcia do niego chodzi i bardzo nam sie podoba jako doktor przedewszystkim nie daje odrazu antybiotyku :) bada dokładnie i daje skierowania

ja nie znam... ale z córką chodzę na Sienkiewicza do doktor Niemiec-święc i póki co jest oki ale to nie na NFZ bo z przychodni mnie olali...
 
Kossakowksi super- przyjezdza nawet na wizyty prywatnie do domu- jak cos sie dzieje z dzieckiem w weekend albo sa swieta -a na pogotowiu wiadomo jak jest.Kolezanak chodiz 2 dzieci i go chwali :-)
Do doktor Niemiec chodziliamy prawie rok- super wyprowadziła mi małego z alergii i refluksu :-)Tylko ja chodziłam prywatnie do niej :-)
 
Kossakowksi super- przyjezdza nawet na wizyty prywatnie do domu- jak cos sie dzieje z dzieckiem w weekend albo sa swieta -a na pogotowiu wiadomo jak jest.Kolezanak chodiz 2 dzieci i go chwali :-)
Do doktor Niemiec chodziliamy prawie rok- super wyprowadziła mi małego z alergii i refluksu :-)Tylko ja chodziłam prywatnie do niej :-)

o no to super ze ma dobra opinię bo szukałam jakiegoś dobrego lekarza dla małej! ja też do niej chodze prywatnie, 80 zł za każdą wizytę. Cieszę się że Estera ją chwalisz :))
 
Chcę podpytać mamy i przyszłe mamy kiedy najlepiej zacząć chodzić do szkoły rodzenia i którą szkołę możecie polecić. Czy na każde zajęcia chodzi się z mężem czy można też samemu? i tak ogólnie jak wyglądają spotkania?
Myślę, że te informacje przydadzą się nie tylko mi, ale też innym przyszłym mamom :-)
 
Do szkoły rodzenia to tak od 28 tygdnia ciąży.Na cwiczenia chodzisz sama ile razy chcesz w tygodniu i godznowo tez można sobie dopasować.A na cykl wykładów chodzisz już z mężęm jesli chcesz.Przynajmniej tak było w tej szkole rodzenia gdzie ja chodziłam.Na Warszawską, ale tam koło ksiegarni.Polecam bardzo :-)
 
na Warszwaskiej w szpitalu jest szkoła rodzenia, ale płatna, a bezpłatna jest na Bukowskiego (odchodzi od Warszawskiej), na zajęcia teoretyczne można chodzić z mężem, to jest cykl 8 wykładów pn-pt o 17:30, a na zajęcia gimnastyczne można chodzić 2 razy w tygodniu i wybierasz sobie godzinę (8:30 10:30 14:00 16:00) i później po skończonych wykładach chyba są zajęcia w parach (oddychanie i takie tam) nr tel do szkoły 085 741 58 95
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też chodziłam do szkoły rodzenia tej obok księgarni (ul. Bukowskiego). Atmosfera i położne sś super :) I tak jak pisze Estera - są ćwiczenia i wykłady. Na ćw chodzi się samej, a na wykłady i warsztaty z mężem.
 
Do góry