reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

No to najblizej mnie mieszka chyba Magda :-D :tak:
Ja narazie spacerku nie obiecuje, Majka niechce mi wcale siedziec w wozku. Tak juz zaczel chodzic ze wozek i fotelik to dla niej wiezienie :-D
Nerwicy dostaje i wpada w histerie, po mnie to ma :-D
 
reklama
Witajcie jużem w domku, ale tylko na tydziń bo potem znów zmykam na lubelszczyznę. Ostatnio mam jakąś schizę że moja niunia nie słyszy, czasem nie reaguje jak do niej mówię, dziś szeleściłam jej koło uchaa potem z ruch poszła grzechotka i na te dżwięki reagowała, ale np nie reaguje jak klaszczę w ręce...:-( w środę ma szczepienie więc zapytam pediatry co robić... może tylko panikuję....OBY...
 
Orzeszku będzie dobrze. Po prostu już małą nudzisz i nie ma ochoty cię słuchać ;) Trzymamy kciuki za pozytywne wieści od lekarza, a jak czujesz potrzebę to idź do laryngologa.
 
sza cicho sza!!!
My juz jestesmy u babci gdzie spedzamy swieta :tak:
Wiec zyczymy wszystkim wesolych swiat smacznego jajeczka i mokrego smingusa dyngusa :-p :-p :-p
 
witam Was ponownie
długo mnie tu nie było-ta nowa forma Babyboom jakoś mnie zniecheciła
ale czasem zaglądałam poczytać..
 
reklama
Jestesmy ale teraz jestem troche zajeta bo jezdze troszke po lekarzach z dzieciakami. No i przygotowujemy sie do pierwszych urodzink Majeczki :tak:
 
Do góry