reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

magdakap widze ze mamy dzieci w tym samym wieku :))
A do jakiego przedszkola chodzicie jesli mozna wiedziec?
Bo my na zegrzynskiej do 11 (chyba) tam kolo biedronki.
 
reklama
Ja mieszkam z drugiej strony Legionowa, prawie w Jabłonnie. A córcia chodzi do 3-latków w przedszkolu nr 12, imienia Króla Maciusia przy szkole nr 7.Nawet nie wiedziałam, że przy Biedronce jest przedszkole, ups - a jestem rodowitą Legionowianką.pozdrawiam
 
No nie calkiem przy biedronce ale na zegrzynskiej sa dwa przedszkola i maks chodzi do tego blizej biedronki :tak: a do Mciusia sie nie dostalismy kolezanki syn chodzi ale do 4-latkow.
 
Magdakap czy przypadkiem twoją Matysią nie zajmowała się "babcia" Irenka?
Woloszki dużo zdrówka dla Maksia! Mam nadzieję, że już lepiej?
 
Porwało i ponownie wyrzuciło ;)
U mnie zwyczajnie koniec semestru (czyt. istny sajgon). Zaglądam, ale tylko troszkę poczytam i raczej nauka. Poza tym Julek był przeziębiony ale już dochodzi do siebie.
A co u was?
 
No u nas Maja dalej probuje poszczac sie ale sie chyba czegos wystraszyla i zrobila sie ostrozniejsza :-D
A Maks znow cos przyniosl z przedszkola kicha i pokasluje. Co przyjedziemy do Legionowa od rodzicow to zaraz dzieciaki sie rochorowuja :-p
W poniedzialek Maks ma w przedszkolu Dzien Babci i Dziadka przyjezdzaja dziadkowie i moze sie z nimi wybierzemy do nich na pare dni :tak:
 
Super ta twoja Maja! Julek nadal 100% stacjonarny. Tylko siedzi (ale posadzony). Tatuś też nie raczkował i może po nim Julek sobie ten etap daruje.
Na uroczystość Dnia Babci w przedszkolu to i Julek się wybiera :) Ze swoją "babcią" Irenką, do jej wcześniejszej podopiecznej.
 
Magda kurcze jak ci zazdroszcze ze Julek jeszcze stacjonarny :-)
Mi Maks tez nie raczkowal zaczal chodzic jak mial 10 miesiecy.
A Maja wszystko tak szybko zaczela i myslelismy ze chodzic tez juz nie dlugo zacznie ale ona woli raczkowac albo pchac chodzik lub pudelko na kolkach :))) Chodz dzis ryzykowala troszke :-D lapala sie lozka a pozniej lapala stolik super to wygladalo pozycja na ugietych nozkach :))))
No to gwarantuje ci ze Julek bedzie zachwycony jak z Maja poszlam na Wigilie do Maksika to byla zachwycona:)))))

No jak dobrze pojdzie i wszystko pojdzie po naszej mysli to za jakis czas zglosze sie do ciebie z wytycznymi do szukania opiekunki :tak:
 
reklama
Do góry