reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

puk puk jest tu ktos? cisz i cisza. to pewnie dlatego ze wkoncu dzis wyszlo sloneczko i wszyscy na dworze siedza:)))) A my jutro idziemy na pasowanie Maksia na przedszkolaka:))) koszula wyprasowana Maks wykapany i spi juz od 20:)))) zobaczymy jak sie jutro sprawi:)))
 
reklama
cześć dziewczyny!przepraszam że się prawie w ogóle nie odzywam ale Kamilka ostatnio jest taka marudna że nie mam już sił.albo wyjdą jej w końcu te zęby albo ja polegne:-( a druga sprawa że ja się tak przyzwyczaiłam do powiadomień na email o nowych postach że teraz poprostu zapominam.co do spacerków to jeśli któraś z was będzie miała czas w przyszłym tygodniu tak po 14 to ja się zgłaszam;-) no może z wyjątkiem poniedziałku bo czeka mnie wizyta w kilku urzędach między innymi w opiece:dry: Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzin na naszym blogu
kamilka06 - Onet.pl Blog
 
Ja niestety bardzo zabiegana, bo zaczela mi sie szkola i zajecia mam niestety 5 razy w tygodniu. Ale wczesniej koncze w czwartki i tak kolo 15 jestem w domu. Wiec wstepnie moge sie zadeklarowac na spacerek tak ok 16. O ile mnie pamiec nie myli nic na ten czwartek zaplanowanego nie mam.
Przepraszam Woloszki, ze sie nie odezwalam :(
 
czesc ja nie obiecuje odnosnie czwartku bo tak okolo 14.30 jestem po Maksa w przedszkolu i zanim dojdziemy do domku to jest po 15 a i on ma teraz takie humory jak baba w ciazy:))) taki jest zmeczony ze isc nie moze :)))) Mi by najbardziej paswoalao spotkac sie bez niego bo on teraz nie towarzyski sie zrobil:))) (to chyba ten wiek) maz wraca z pracy dopiero przed 18 wiec chyba jak narazie nie bede mogla w tygodniu. :(((
 
I jak dziewczyny doszlo do spotkanka bo tak tu cicho :)))
My w srode bylismy z katarkiem dzieciakow u lekarki no i osluchowo czysciutko. Pani powiedziala nam ze ospa panuje:))) no wiec uwazajcie:)
 
O tak spacerek się udał. Woloszki mam nadzieje, ze nastepnym razem z wami :) Ja nie umiem sie wybrac na szczepienie bo te godziny przyjec... We wtorek urwe sie wczesniej z Wawy i chyba na 15 zdaze. Chce tez dokladnie wypytac o jedzenie i posilki - zobaczymy ile ja spamietam :)
 
Mam nadzieje ze sie wkoncu kiedys wybierzemy na ten spacer:) Dzis Maks dostal goraczki:(((( dostal lekarstwo cieplej herbatki i spi zobaczymy jak bedzie jutro:((( oj to przedszkole:)))
Magda zapamietaj ile sie da i daj mi znac:))) moze tobie cos wiecej i cos innego powie:))))
 
reklama
Puk puk jest tam ktos??? Cisza jak nie wiem:)
<b>Magda</br> takie pytanko jaki masz wozek dla Julka pytam z ciekawosci bo moze was ostatnio widzialam:)))?
 
Do góry