reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4

Proszę Cie nazwij ten problem.
Wydaje mi się ze winisz o niego kobiety, kiedy powinnaś wziąć swoją szabelkę w rękę i walczyć gdzieś indziej 😉

pierwszej części wypowiedzi nie skomentuje, taka dorosła. W stylu: jak ci się w Polsce nie podoba to się wyprowadz. Poziom rozmówcy ujawniony 🤦🏼‍♀️
widzę że jesteś z tych co próbują w elegancki sposób komuś dowalić pokazując przy tym ponadprzeciętne IQ ;) heheh rety kabarety. Nie czytaj między wierszami, bo słabo Ci to idzie, nigdzie nie napisałam że jak się nie podoba to się wyprowadź, po prostu nie znasz problemu bo on Cię nie dotyczy. Nagminne chodzenie na l4 niesie za sobia dużo konsekwencji, które problem ten powodują, ale co ja będę Ci tłumaczyć skoro mój poziom jest niższy od Twojego ;)
 
reklama
@Morskawoda32 I widzisz - nie żyjesz w Polsce, więc nie znasz realiów. Ile tych z tych kobiet zaniosło do pracodawcy zaświadczenie od lekarza o przeciwwskazaniu do wykonywania danej pracy/czynności?? Tak myślę, że jak jest o 1% to będzie sukces. Także wracaj sobie do UK i tam sobie kształć i się tam wypowiadaj.
A Ty dalej na te kobiety 🤦🏼‍♀️ No ale tak, przecież to wszystko wina kobiet.
Nie muszę wracać nigdzie, jestem tutaj cały czas. Szczęśliwie.
A Ty bądź sobie tutaj i ziej jadem, bo kobiety są wysyłane na l4.
 
Niestety tak to wygląda. I trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
A potem tylko narzekać jak jest źle.
 
A Ty dalej na te kobiety 🤦🏼‍♀️ No ale tak, przecież to wszystko wina kobiet.
Nie muszę wracać nigdzie, jestem tutaj cały czas. Szczęśliwie.
A Ty bądź sobie tutaj i ziej jadem, bo kobiety są wysyłane na l4.
W wielu przypadkach jest to wina kobiet. Bo chcą sobie odpocząć. Czytaj naprawdę wypowiedzi ze zrozumieniem. To co pisze @witch84 ma sens i przede wszystkim potwierdzenie w prawie. To Ty czytasz między wierszami i tylko to co Ci odpowiada.
 
I w żaden sposób nie negujemy L4, gdzie kobieta ma do niego podstawy, zwłaszcza jak nie jest w stanie funkcjonować (ze względu na różne dolegliwości). I im się L4 należy.
A nie tym, co planują poodpoczywać, bo tak chcą. To niech sobie wezmą urlop wypoczynkowy czy też bezpłatny i niech odpoczywają. Bo jak sama nazwa wskazuje ma on służyć wypoczynkowi 🤷‍♀️
 
W wielu przypadkach jest to wina kobiet. Bo chcą sobie odpocząć. Czytaj naprawdę wypowiedzi ze zrozumieniem. To co pisze @witch84 ma sens i przede wszystkim potwierdzenie w prawie. To Ty czytasz między wierszami i tylko to co Ci odpowiada.
I dla mnie spoko, że kobieta w ciąży potrzebuje odpocząć od pracy fizycznie, czy psychicznie. Czas ciąży jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jeśli ktoś ma silę wtedy pracować, to bardzo fajnie, ale medalu nie będzie.
 
reklama
I dla mnie spoko, że kobieta w ciąży potrzebuje odpocząć od pracy fizycznie, czy psychicznie. Czas ciąży jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jeśli ktoś ma silę wtedy pracować, to bardzo fajnie, ale medalu nie będzie.
a jak nie jestem w ciąży ale chciałabym odpocząć od pracy to mogę iść na l4? Na co proponujesz wziąć, podpowiesz coś ?
 
Do góry