reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

A my już w domku, malutka Iza jest już z nami, w szpitalu leżałam od 29 czerwca bo groził mi przedwczesny poród i już miałam wychodzić do domu, żeby ostatnie dwa tygodnie odpocząć od szpitala jednak mała zdecydowała inaczej i urodziła się w piątek 13 w 37 tygodniu. Waży 2960 i mierzy 51 cm, jest słodka, dziewczyny nie odstępują jej na krok, więc oczy trzeba mieć dookoła głowy, na razie jestem strasznie zmęczona ale bardzo szczęśliwa.
 
reklama
aaaa gratulacje ! piątek 13, fajna data! pozdrawiamy i zdrówka zyczymy!!!
az mi sie stare czasy przypomniały jak wszystkie byłyśmy świeżymi mamusiami... kurcze, czasem mysle o trzecim..chociaż trzeci mial byc adoptowany.
Niestety finansowo jesteśmy w d...pie. ale jakby nam Bóg zrobił jeszcze jedna niespodziankę to na pewno dalibyśmy rade.

pozdrawiam!!!
 
Bobomama bardzo mi przykro z powodu straty
[*]. Od dźwigania to byś od razu wiedziała, bo by pewnie coś się odkleiło i gdzieś by krew poleciała.

Majusia ogromne gratulacje, niech córeczka się zdrowo chowa.

Rutkosia kciuki za zdrowe zęby Roszka, to się mały nacierpi, współczuję.


No to ja sie muszę pochwalić, że mój synek zaczął chodzić w wieku 17 miesięcy. Przed skończonymi 18, więc zmieścił się w normie. No ale prawie rok rehabilitacji. Teraz nas czeka jeszcze wizyta u psychologa.
 
reklama
Do góry