reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Rutkosia duzo buziole dla was na to cale Roszkowe cierpienie. Na szczescie nie bedzie tego pamietal

My juz na wyspach. Jak zwykle pada i juz po pierwszym dniu mam ochote sie spakowac i leciec do Polski. Lenka ma jakis mega lek separacyjny i nawet do wc nie moge bez niej pojsc bo placz jest straszny. Do tego oczywiscie wymuszanie placzem i sceny. Strasznie to wszystko meczace zwlaszcza teraz kiedy znowu calymi dniami siedzimy same.
Lenka tez zabiera sie za ubieranie. Dzis przez pol godziny probowala sobie zalozyc skarpetke;-)
 
reklama
Hej dziewczyny dziękujemy za miłe słowa i otuchę. My wczoraj byliśmy u innego dentysty,znamy go kilka lat taki straszy facet ale dobry lekarz i gdy zobaczył Roszka za głowę sie złapał co tamta dentystka mu zrobiła... okazało się że wbiła mu za daleko igłę w zęba co może oznaczać uszkodzenie zalążka wczoraj mu to wszystko obejrzał i przemył, osuszył i kazał przyjechać dzisiaj.Więc dzisiaj znów pojechaliśmy i znow przemył wysuszył i powiedział że jest szansa na odratowanie ząbka bo ładnie się goi wszystko i osusza... Dzisiaj roszek mniej płakał i szybciej się uspokoił takze jestem pełna nadzieji...
 
Bobomama, współczuję utraty maleństwa:(
Rutkosia- trzymam kciuki za Roszka i jego ząbki. Wiem ile Ninka się nacierpiała przy leczeniu swoich ząbków.

Nina też jest na etapie wspinania się- na krzesła, na stół, na łóżko. Masakra, ostatnio w ciagu jednego dnia 3 razy ją łapałam bo by spadła a na koniec dnia i tak uderzyła buzią o łóżeczko i zasnęła z płączu bez kolacji i kąpania...
I także bardzo emocjonalnie reaguje na wszelkie zakazy, jak jej się zabiera coś czego nie wolno itp. mam nadzieję że jej to szybko przejdzie.
Z jedzenia uwielbia kalafior, fasolkę szparagową i arbuza. Może to jeść na okrągło:)
 
reklama
Do góry