reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Gosia gratki dla Kubusia, moja jeszcze nie oderwała rąk od mebli, ale ładnie sobie radzi, więc mam nadzieję, ze to już tuż tuż, trochę dość mam ciągle brudnych kolan córci i synka, który z nią robi wyscigi. No i nie wiem czy w 12 dni się wyrobi, trochę mało czasu, zwłaszcza, że ona ciągle wymusza na mnie wychodzenie na spacer, więc pół dnia spędzamy w wózku albo na kocyku, bo tak jej odpowiada, do tego drzemka w domu i na chodzenie zostaje mało czasu dla mojego leniuszka.
 
bobomama dziękuje u nas wszystko w porządku:tak:. Odezwało się znów ciśnienie tak jak w pierwszej ciązy:-( łykam tableteczki dla unormowania wizyte mam na 1sierpnia to zobaczymy czy sie uspokoiło. Na ostatniej wizycie nie zdążyłam sie wam pochwalić dowiedziałam się że będzie dziewczynka:-):-) tylko dylemat z imieniem mam nie mogę się na żadne zdecydować:-p . Ostatnio jakoś czasu mi brak:confused: wstaje rano i do wieczora nie mam czasu usiąść ciągle coś robie....ubranka dla dzidziusia już czekają gotowe prania prasowania troszkę było, jeszcze torbe muszę skompletować i git. Domek pochłania dużo mojego czasu non stop ze ścierką latam:szok: mam nadzieje że mi przejdzie bo to syzyfowa praca , mąż własnie dokańcza glazure w łazience i jeszcze godzinke mu zejdzie kazał się pochwalić jaki on to pracowity;-)na co narzekać nie moge dużo prac wykonuje sam i to bardzo dobrze:tak:. Synek jest energicznym maluchem ruchliwy czasem nad podziw , idą kolejne ząbki i nocki różnie przesypiamy czasami jedna dwie pobudki są, uwielbia ksiązeczki kazuje sobie czytać i słucha z zainteresowaniem,mówi sporo i wszystko próbuje powtarzać, zato nocnikowanie nie idzie nam wcale jest płacz nocnik bleeeeeeee ja nie mam siły upierać się aby chwile posiedział zobaczymy kiedy mi się uda.
pozdrawiam
 
GosiaLew gratulacje dla Kubusia że wreszcie się odważył i zaczął chodzić!

bobomama szczerze powiedziawszy to miałam nadzieję że chociaż jedna moja córeczka będzie grzeczna, bo z dwoma starszymi mam prawdziwe urwanie głowy ale z tego co piszesz wynika że nie mam się co łudzić :) kolejny mały rozrabiaka w rodzinie :)

majuska gratuluję córeczki!!!


Ja z dnia na dzień czuje się coraz bardziej zmęczona, małej pomieszał się dzień z nocą i w nocy cały czas by jadła albo marudziła a w dzień ładnie śpi tylko w dzień ja nie mogę się położyć bo mąż w pracy a ja sama w domku z naszą trójeczką. Ale jakoś się przyzwyczajam powoli.
 
Ostatnia edycja:
majuska a jakie macie pomysly na imiona??? Moze wspolnie cos wymyslimy. No i gratuluje dziewczynki:tak:


majusia
a nie masz jakiejs babci albo cioci pod reka zeby ci troche pomogla, na przyklad zabrala starsze dziewczyny na spacer zebys mogla sie chwile przespac???

MY wczoraj bylismy w parku wodnym, Lenka byla zachwycona i w ogole nie bala sie wody a troche sie jej opila. My terz uzylismy bo zjezdzalismy na zmiany. Za oknem na reszcie lato, sloneczkoswieci i temperatura calkiem przyjemna wiec dzis chyba pojdziemy do parku. Na razie Leniuszek odsypia wczorajsze atrakcje:-)
 
Aleście się Majki zmówiły, że już mi się wszystko pomieszało, która urodziła już a która jeszcze nie :-D Na dodatek obie dziewczynki. Majuska gratuluję córci, fajnie wam się udała pareczka! Teraz tylko czekać do rozwiązania.
Majusia, przy takim małym szkrabie, drugim niewiele wiekszym wymagajacym wyjatkowej uwagi na pewno jest ci ciężko. Najstarsza córcia też jeszcze za malutka do pomocy. Oj przydałby ci się ktos do pomocy. Pamietam jakiego ja miałam stracha z pierwszym spacerkiem we trójkę, u ciebie we czwórkę będzie ciekawie. Ja to miałam szczęście, że najmłodsze w rodzinie spalo z przerwami na cycanie, więc jakbym dziecka nie miała, rewelacja, mogłam się bawić z synkiem. A jak sam poród? Rzeczywiscie ten trzeci był najlżejszy, bo tak mawiają?
 
Majusia - mega gratulacje, ucałuj Izunie od cioci hehe i wykombinuj sobie chwilkę na odpoczynek :*
Majuska - gratuluję córeczki w brzuszku :)
Gosia - brawo dla Kubusia, zuch chłopak :) a i ponawiam pytanie sprzed jakiegoś miesiąca - na jakiej stronce można stworzyć takiego avatarka?
Ewitka - trzymam kciuki za Agniesię, by się odważyła i podreptała od mebli :)
Rutkosia i jak tam osuszanie jedynek? Jak to Roszek znosi? długa droga przed wami? współczuję bólu i cierpienia, nawet sobie nie mogę wyobrazić jak Twój mały to przechodzi ;-/
a jak tam u Ciebie, Sylvanas, jak tam Twój brzuszek? Jak się dzidziuś rozwija?
Bobomama - bardzo mi przykro z powodu waszej straty :(

a u nas ok, w sumie nic takiego, co by mi się cisnęło do opowiadania, mały rośnie i rozrabia. Ostatnio usiadł na nocnik rano (w bodziaku i pieluszce) i zrobił kupkę, zawołał "mama e-e" i wstał :) ale to był jedyny raz, ogólnie wie że zrobił kupkę i woła ale nie siada na nocnik. Ale sam fakt że woła jak zrobi jest dla mnie super :)
jesteśmy już po użądleniu przez pszczołę, wystarczyła sekunda, usiadła małemu na policzku, nie zdążyłam nic zrobić a Filip ją bach w łapkę złapał i go dziabnęła we wnętrze dłoni, masakra, tak płakał że nie mogłam go uspokoić ale na szczęście obyło się bez jakiegokolwiek obrzęku.
pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia - brawo dla Kubusia, zuch chłopak :) a i ponawiam pytanie sprzed jakiegoś miesiąca - na jakiej stronce można stworzyć takiego avatarka?

Tak tylko w biegu odpiszę zamiast Gosi: http://faceyourmanga.com/editmangatar.php

Czytam co u Was regularnie, ale nawet nie mam czasu napisać (mimo, że urlop mam :p), ech nawet suwaczka zębowego nie mam zaktualizowanego. Napiszę tylko, że wybieramy się z Krzysiem w odwiedziny do Kubusia i Gosi. Trzymajcie kciuki, żeby się chłopaki polubili ;)
 
Do góry