reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

kurczę, Lena mi płakala półtorej godziny zanim usneła... czy ona już w ogóle nie będzie chciała mi w dzień spać????
dopiero na rękach się udało, a przecież widziałam ze już zmęczona na maksa była
 
reklama
Moja maruda tez cos zasnac nie chce, a jak juz sie przymierzala to sasiad wlaczyl wiertare i musialam jej leciec zatkac uszy...

jtaudul wspolczoje siedzenia w pracy! Chociaz jak coraz czesciej martwie sie ze nie znajde nic zanim nie skonczy mi sie urlop to mnie dreszcze przechodza i chetnie bym juz cos zaczela, poza tym my z jednej branzy jestesmy :) tylko ja bardziej w ksiegowosci :)
 
A to Karmi alkoholowe też jest?

Jest też takie i ma 4 % alkoholu :-) Ostrzeżenie o przekierowaniu

A wiecie, że kefir zawiera alkohol? Do jego produkcji dodawane są też drożdże i następuje fermentacja alkoholowa. Taka ciekawostka, bo kefir można dawać dzieciom po 11 miesiącu życia (bodajże), a ma w składzie tyle alkoholu, co mleko matki pijanej do nieprzytomności.

A to ciekawostka :-) Nie wiedziałam.

JA od kilku dni odpoczywam u rodziców w Kielcach i będę tu do końca sierpnia. I w związku z tym na pewno będę rzadko pisać, bo rodzice mają bezprzewodowy net z limitami i strasznie cięzko im chodzi :-)

Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Dzieciaczki :-)
 
margoz ponoć Lenki tak mają, że kiepsko śpią;-) moja dziś spała raptem 35 min, na spacerze też zasnąć nie chciała mimo, ze zmęczona była jak rzadko. Myślałam, że 3 drzemki po 30 min to masakra, ale jak widac może być gorzej:szok:

po dzisiejszym spacerze poważnie zastanawiam się nad przejściem z gondoli na spacerówkę. Lena co prawda w ogóle nie siedzi, ale w gondoli co chwile przekręca się z pleców na brzuch i odwrotnie, a tyłek podnosi ponad krawędź wózka. Cały czas na nią patrzę bo boję się, że mi zaraz z niego wyskoczy. Może jutro zrobię test... rozłożę oparcie w spacerówce na płasko i zobaczymy jak Lenie spodoba się taka zmiana...
 
kurczę, Lena mi płakala półtorej godziny zanim usneła... czy ona już w ogóle nie będzie chciała mi w dzień spać????
dopiero na rękach się udało, a przecież widziałam ze już zmęczona na maksa była

Ja nie wiem co z tymi dzieciakami się stanęło. U mnie to samo, już mi ręce mdlały. Widzę, że chce spać a nie może usnąć, zasłoniłam na maksa rolety, starałam się żeby za bardzo się nie rozpraszał rzeczami wokół. No i tak pośpi pewnie góra 30 min - to już jego 4 drzemka taka dziś. ZA dużo bodźców, wrażeń, skupić się nie mogą, nie wiem. Godzinę usypiałam.
 
To dołączam do klubu "30minutowych drzemek". Właśnie leci trzecia.
Wszystko byłoby pięknie i ładnie, gdybym podczas czuwania i zabawy mogła chociaż do wc skoczyć, ale nie, mama ma być obok. No to jestem ;-)
 
mój ostatnio też ma problemy z zaśnięciem, zwykle się męczy i wierci z boku na bok, wtedy go biorę na ręce i raz dwa udaję się mu usnąć, a wczoraj to i nawet ręce nie pomagały pierwszy raz wspomogliśmy się wózkiem no i nawet zasnął.Ale może to przez zęby widziałam wczoraj i dziś że juz je widać na dole, teraz czekam aż się przebiją, bo jak mu smarowałam żelem to czułam ostre końcówki.

ligotka
współczuje tych remontów,chyba trzeba być tylko dobrej mysli że sąsiad szybko skończy.
vive udanego wypoczynku.
 
reklama
No to powiem Wam dziewczyny ze u nas jest odwrotnie ... Mala ma chyba juz swoje godziny na spanie i czesto spi nawet po 2 godziny takze mam troche czasu dla siebie . Chodz przez to znowu rozlegulowal jej sie tryb spania na wieczor i idzie roznie po 20 czasami po 22 i czasami kolo 23.00..;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry