reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
również dołączam się do życzeń dla pięciomiesięcznych maluchów:-)

dziewczyny widzę, że niektóre z Was już miesiączkują. U mnie nadal posucha (nie żebym tęskniła:laugh2:), ale ciekawa jestem kiedy wszystko wróci do normy.

A co do kolejnej ciąży, to ja już właściwie jestem gotowa na następnego malucha:-) Ale musimy jeszcze poczekać, aż wybudujemy dom, bo nie chciałabym kisić się w wynajmowanej klitce z dwoma dzieciaczkami.
 
doriss mi pediatra kazala podawac mleko nastepne juz kilka tygodni temu ale czekam do 6 miesiaca.

anusiak ale numer z ta ciaza. Ja to sie tak boje ze teraz jak ma plodne dni to meza nawet z gumka nie dopuszczam.A z ta emigracja to dla mnie problemem niejest odleglosc tylko fakt ze trudno poznac kogos sensownego. Z obserwacji niestety musze sie zgodzic z teza ze Polak Polakowi wilkiem:-(

ligotka mimo wszystko trzymam kciuki za rozmowe. Wczesniej czy pozniej i tak do pracy trzeba bedzie wrocic.

Ja z malzem sacze winko wiec wasze zrowie babeczki :-)
 
ligotka[/B] mimo wszystko trzymam kciuki za rozmowe. Wczesniej czy pozniej i tak do pracy trzeba bedzie wrocic.

Ja z malzem sacze winko wiec wasze zrowie babeczki :-)

z tym pierwszym się zgadzam. Stwierdzam, że sie rozkreciłam w pracy dopiero w piatek.
a z drugim nie, bo ja też chciałabym winko a nie mogę :(((((((((

pani_cinkowa ja tam za okresem też nie tęsknie. Jak na razie nie miałam i mogłoby tak zostać.
A na kolejne dziecko mam chęć jak tylko widzę mniejsze dziecko od Mai. Albo widze jej zdjęcia z pierwszych tygodni. Chciałabym trochę cofnąć czas do lutego. Ale pewnie dlatego, że wtedy czekało mnie kilka miesięcy z dzieckiem w domu. A im bliżej powrotu do pracy na stałe tym bardziej mi żal :(((
Bardzo ciężko bedzie sie przestawic na to, że widziałam dziecko cały dzien a teraz tylko 3-4 godzinki. No i nie mogę się pogodzić z tym, że to mama będzie mi wychowywać dziecko praktycznie a nie ja. Nie żebym nie ufała mamie, wrecz przeciwnie, ale to okropne, że najpiękniejsze chwile będą mnie omijać. Z drugiej strony musze iść do pracy bo inaczej nie wyżyjemy :((
 
Ostatnia edycja:
Viki dziś gada jak najeta- dosłownie mama i baba najczęściej , ale takie typowe , a nie przypadkowe jak raczej do tej pory :-) - od jakiegoś czasu tez ama jak jest głodna, nie wiem czy to przypadek czy zamierzone - ale cieszy okropnie - najlepiej jak jej wychodzi czasem mamaama :tak: - ale dzisiejsze mama jest cudne - takie prawdziwe - achachach:-) ...bylismy dziś w lunaparku- Viki zaliczyła karuzele - na poczatku minke miała do płaczu - i juz chcialam ją zabierac, ale karuzela ruszyła i była zadowolona- zaliczyła wszystkie kółka:) - jak naładuje aparat to wrzuce fotki- a jak;-)
ligotko-
trzymam kciuki za pracę;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczynki!

Doriss chyba wolalabym moja mame niz tesciowa... boje sie jej pomyslow, ale nie mam innego wyjscia, nie zarobie tyle zeby starczylo na zlobek albo nianie, a znow jak nie wroce do pracy to bedzie jeszcze ciezej, wiec nie mam wyjscia, poza tym tez ciagle myslalam ze masz czas do wrzesnia, ale wole miec prace teraz niz jej nie miec we wrzesniu...
 
Bobomama, ten mus:
Babydream mus wieloowocowy ze zbożami od 6m-ca (Składniki: owoce 75% (miąższ z jabłek, sok jabłkowy, miąższ z bananów, miąższ z owoców mango, skoncentrowany sok jabłkowy, sok pomarańczowy), woda, mąka owsiana 3%, płatki owsiane 3%. Produkt zawiera gluten, nie zawiera białka mleka, przebadany zgodnie z normami żywieniowymi (na obecność substancji szkodliwych), bez aromatów, barwników i konserwantów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
To Wy już po ekspozycji na gluten?

Anusiak, dobrze, że już ok. Współczuję gastroskopii. Jak dałaś radę? I dziękujemy za życzenia i odwzajemniamy :-)

Ligotka, oby poszło po Twojej myśli.

Vikiigus, ale masz fajnie. Nagraj i wrzuć nam filmik.


 
jakoś na szczęście dałam radę ale było to tak cholernie nie przyjemne, że aż mi łzy leciały ;-/ nie pomogło nawet to, że lekarz był naprawdę przystojnym facetem ;-) a i dziękujemy za wzajemne życzonka :)

a ja chyba wolałabym aby moim dzieckiem zajmowała się moja teściowa a nie mama :( przykre, ale prawdziwe, teściowa jakoś tak fajniej i milej się Filitronkiem zajmuje, z takim większym zaangażowaniem :( moja mama też potrafi się nim zająć, nie powiem że nie, ale jakoś tak wolę teściową do opieki. Może też dlatego, że my z moją mamą mieszkamy na co dzień a teściowa widzi małego raz na jakiś czas. Ale nawet jak byliśmy razem na działce <dojechali z teściem i spędziliśmy razem 3 dni> to przez te całe 3 dni jak bym dziecka nie miała.

nie no, ja też nie tęskniłam za okresem, ale już wolę go mieć niż tak się stresować bo ja tak jak Polis - mam mega lęk przed kolejną ciążą.. My i na tabletkach i na gumkach :)
mówisz Ligotko o bólu jajników a przypomnij sobie ból porodowy... :):):) <ja tam go jeszcze nie zapomniałam i chyba już nigdy nie zapomnę> a no i życzę udanej rozmowy bo masz rację - lepiej od 1.sierpnia zacząć niż od września nie zacząć :)
 
reklama
Madziadk a od kiedy Ty podajesz dziecku z niekapka? Czy ja dobrze zrozumiałam i zapamiętałam, że to Ty pisałaś, że Twój dzieć nie toleruje picia ze smoczków tylko z niekapka? Jak tak, to jak mu idzie bo my na razie z butelki super pijemy <z aventu smoczek 3> ale też za jakiś czas, miesiąc pewnie zacznę powolutku dawać Filipkowi z niekapka.

nie nie ,ja wlasnie pytalam ktora mama juz podaje picie wniekapku bo moj maly uparciuch nie cghce pic z butelki,mleczko owszem ale wody czy innych napojow nie...zamknie buzke i kaplica,dlatego pomyslalam o niekapku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry