reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

margoz skad ja to znam ;) moja tez na spacerku pierwszy raz nie plakala :)))) poza tym przyszla jej mata edukacyjna - polecam jest sliczna!
viki bylam na spotkaniu z johnsona jak bylam w ciazy super sprawa, kurcze kiepsko z tymi owocami i slodyczami, ale najwazniejsze to wiedziec z czego to ma!

Nasza krolewna zasnela... Dzis wczesniej, normalnie kolo 16 - 17 zasypia i budzimy ja na kapanie, ale zmienilam pozycje do karmienia - dotyczas tylko na lezaco a teraz wzielam na kolana na podusi i chyba sie jej spodobalo :)
Buziaki dla Was
 
reklama
To ja się pochwalę. Mój synuś śpi po spacerku już 1,5h a na spacerku prawie godzinę i nawet w sklepie sie nie wybudził. Jak wróciliśmy do domu to mu tylko rozpięłam kombinezon, nawet czapki nie ściągnęłam (bo wcześniej to go wybudzało) i zostawiłam przed wyjściem na spacer rozszczelnione okno. Zaraz pewnie się obudzi, bo czas karmienia.

Ligotka ja sobie karmię na siedząco na fotelu w dzień i małemu też się podoba, tylko ja sobie zwinięty w rulon kocyk podkladam tak że mały leży sobie sam i cyca a ja mam dwie ręce wolne, chyba, że kocyk się zsunie to podtrzymuję go tylko jedną ręką. Zawsze przynajmniej tv mogę sobie obejrzeć.
 
Dlaczego tak jest w życiu, że jak już myślisz że zaczyna się wszystko układać to wtedy dostajesz taki wpier... że nie ma na nic siły... przed chwilą dzwonił mój M- właśnie dostał wypowiedzenie w pracy...
 
mysia88 właśnie te pasy Pani Teresy dużo osób radzi a w sumie o innej firmie jeszcze nie słyszałam bo chyba w większości aptekach takie mają ;-) A te pasy chyba coś dają skoro tyle kobiet je zachwala ,ale jakie działanie mają to nie wiem :zawstydzona/y:

tutaj pas dostajesz w szpitalu zaraz po urodzeniu, ogolnie opinia lekarzy jest ze pas pomaga wskurczeniu brzucha i macicy, plus wspiera plecy takze moze pomuc w bolu plecow szczegolnie jak sie karmi piersia i duzo nachyla. Plus tez czytalam ze moze zapobiedz roztepom poporodowych bo sciska skore.
 
mam pytanie z innej beczki - kiedy robicie chrzciny - jesli robicie oczywiscie - w jakim wieku dziecka ;)

Suseł
- łatwo powiedziec - ale mysl pozytywnie -wbrew pozorom to co wydaje sie beznadziejne moze byc poczatkiem lepszego ;)

Delfin - Viki nie zawsze odbija po braunie;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry