reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Czesc Dziewczynki!
Dziekuje za gratulacje!
Ja wstałam w potwornym nastroju, zimno pada, mała chyba tez bo całe sniadanko zwrociłam :(
Poza tym mam sporo zajec ale serio nic mi sie nie chce, skonczy sie tym ze posiedze na necie i poszukam inspiracji do pokoju malej ;) buziaki zycze Wam milego dnia
 
bobomama i ligotka gratuluję dziewczynek :)
Naprawdę narobiło się chyba więcej babeczek :)

Pogoda paskudna, pochmurno, deszczowo, zimno i wogóle spać się chce...
Mimo to - udanego dnia dziewczyny !
 
Witam się i ja po chwilowej nieobecności:-)
Gratuluję dziewczynek;-)
Ja to cały czas sobie jakieś zajęcia wymyślam i tak dziś będę robić pawlacz w korytarzu,a w przyszłym tygodniu antresolę w pokoju dzieci:-D
Czuję się dobrze,mały szaleje na maxa:tak:
 
czesc dziewczyny :)

Gratuluje kolejnych kobietek. We wtorek mam zamiar do was dołączyć bo pękam z ciekawości kim jest moje dziecko :)
Wczoraj przed spankiem wypiłam sobie kakao i jak się już położyłam to maleństwo tak szalało, że cały brzuch falował, nawet mój mąż to widział wyraźnie, radość jak nie wiem co :)) Czasem tak po mleku z miodem szaleje, albo bardzo lubi albo mysli sobie "bleeee znowu to mleko" :))

Miłego dnia, u mnie coś się słoneczko próbuje przebić przez chmurki. Chciałam iśc dzisiaj za zajęcia na basenie ale chyba za wcześnie, jeszcze biore te lekarstwa na gardło żeby wyleczyć do końca, wiec lepiej sobie basenik odpuszczę.
 
Agniesia 18 obowiązkowe są 3 a reszta jest dowolna, nie ma ograniczeń, możesz nawet mieć co wizytę, ale to zależy od lekarza, czy chodzisz prywatnie czy na nfz, na nfz jak nie ma wskazan to więcej niz te 3 nie robią, a prywatnie do woli.
 
reklama
Do góry