reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

wlasnie tak chce dopasowac by w jednym i drugim jezyku bylo fajne, chodz zapisze po angielsku tak jak Olivke zapisalismy przez V
Chodz jelsi chodzi o dziewczynke to ostatnio spodobala sie nam Emma, moja mama przerazona ze co to za imie, wsumie nie Polskie ale latwo sie wymawia po Polsku
U mnie tesciowa sie uparla ze Oliver to nie po polsku i jeszcze nie blogoslawione ani swiete imie wiec obaj maja po 2 ale pisane po polsku dla uspokojenia skolatanych nerwow babci.Oliver Piotr i Jakub Pawel.Teraz znowu stawiam na swoje z Gabriella Victoria natomiast mojemu mezulkowi tez wczoraj wpadlo nie wiadomo skad Emma Becky ??
Co by nie bylo to ja bede sie meczyc przy porodzie i tak zostanie na Gabrysce :p
 
reklama
Anja ale jak Jakub brzmi tak samo po pol i ang? i miałby być Jacob czy właśnie Jakub?

Crazy mama, no mój jest 5.04 ale w tym wieku to juz mała róznica :-)
 
Dziewczynki!
Bedzie kolejna kobietka - Paulinka, lekarz potwierdzil, zero siusiaka, jednak mamusine przeczucia sie spelnily ;)
Wazy 400g, chyba jest dosc duza i wszystko jest oki :) kolejna wizyta 13 pazdziernika ;)
Co do ruchow to dzis np jest malo ruchliwa, chociaz na usg skakala jak nie wiem wiec pewnie to jeszcze malo czujemy :D
Buziaki dla Was!
 
ale ja nigdzie nie napisalam ze brzmi tak samo tylko ze w jednym i drugim jezyku jest fajne
i bedzie Jacob, wkoncu tutaj zyjemy chodz polacy beda mowic Jakub, czy na poczatku Kubus
Ja mam na ulicy sporo dzieci i po pewnym czasie i kilku wspolnych zabawach amerykansko-wlosko-irlandzkie dzieciaki zaczely wolac do chlopakow "Kuba" i "Olek" tak jak to robimy my ;)
 
reklama
witajcie
i kolejny deszczowy "nicsięniechcerobić" dzień
ligotka, witaj wśród mamuś córeczek :)))
moja mała już 3 dzień mało aktywna jest, kopnie ze 3 razy na dzień, a tak nie wiem, w kimonko uderza czy leniwiec się zapowiada :)))
 
Do góry