reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
witam lutowe mamy!!!!
dziewczyny ktora zrobi ta liste chlopcow i dziewczynek????? tylko taka jak lista lutowych mam, zeby byla wyrazna!!!!! jak ktoras sie zglosi to wyslemy jej prywatne wiadomosci a ona uzupelni co wy na to??
Pozdrawiam....
 
Ewelinka na Liscie lutowych mamus potwierdzone juz malenstwa sa zapisane jako chlopiec lub dziewczynka.Jesli Wasze dane nie zostaly zmienione to wyslijcie piva do Soni bo to chyba ona sie tym zajmuje.
 
Witam:-) Coraz więcej dziewuszek się ujawnia:-) czyli chyba się wyrównało i jest w miarę po równo teraz:tak: Mnie od kilku dni ciągnie do słodkiego i cały czas coś podjadam, a waga niestety rośnie:-p
 
Witam:-) Coraz więcej dziewuszek się ujawnia:-) czyli chyba się wyrównało i jest w miarę po równo teraz:tak: Mnie od kilku dni ciągnie do słodkiego i cały czas coś podjadam, a waga niestety rośnie:-p

ja dziś zjadłam całe opakowanie jeżyków. chyba stanowczo powinnam zacząć omijać półkę, na której leżą w sklepie ;) drugi raz w ciągu tygodnia mi się już to zdarzyło.
 
Ja też niestety mam słabość do słodyczy:( a najgorzej to jest przez pierwsze 2 dni nie jeść a potem to już przechodzi, może uda mi się wrócić do mojego planu - słodkie raz w tygodniu ale będzie ciężko, szkoda że znowu zaczęłam wcinać potym jak na początku ciąży nie mogłam patrzeć na słodycze:)
 
reklama
hej dziewczynki,
długo mnie nie było, ale jakiś dół psychiczny załapałam z powodu mojej niezdarności :/
problem z wejściem na 3 piętro, z zawiązaniem sznurówek, z wygoleniem się bo brzuch duży, z podnoszeniem wszystkiego co notorycznie mi spada cholera :/, z przekładaniem się podczas leżenia z boku na bok wrrrrrrrrr a jeszcze moja waga i ta nieodparta chęć na słodycze, żarłabym je tonami mamo! <załamka>
 
Do góry