reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

dorissŁ bardzo ładny kocyk, który kolor wybrałaś?

ja się zastanawiam co kupić do niewielkiej kołyski, czy znajdę jakaś mała kołdrę, czy wystarczy śpiworek albo kocyk?
 
reklama
Jeśli chodzi o rzeczy dla maleństwa to chyba poczekam z zakupami jeszcze trochę bo sama jakoś nie wierzę do końca, że wszystko będzie ok, chociaż mam taką nadzieję...

A mój mąż jeszcze podczas poprzedniej ciąży sam kupił maleńkie skarpetki o których dowiedziałam się jak już poroniłam, strasznie się wtedy wzruszyłam bo faceci wiadomo jakoś inaczej do tego tematu podchodzą. A jak zobaczyłam wtedy te skarpetki to od razu łzy mi z oczu poleciały.

Witam starą-nową forumowiczkę
 
Ja już ciuszki pomału kupuję:-)
spadam do łóżka,bo znowu skurcze się pokazały,muszę je przespać,żeby sie nie rozwinęły za bardzo:-(
Do jutra dziewczynki;-)
 
Sonia kupiłam żółty bo niestety nie znam jeszcze płci mojego maleństwa. Ale te niebieskie i różowe są śliczne. Wiem, że na pewno będzie potrzebny jeszcze jakiś kocyk ale kupie go dopiero jak będę wiedziała czy to chłopiec czy dziewczynka. Bardzo mi się też podobają te kocyki z wyszywanymi imionami i datą urodzenia, ale to wiadomo po porodzie :)) Wogóle to świetna rzecz na prezent dla kogoś, gdybyście zostawały ciociami prędzej niż mamami to polecam. Fajna pamiątka dla dzieciątka.
moniabir co do ciuszków itp. też jestem dziwnie ostrożna, chociaż zakładam, że nic złego się nie wydarzy to mimo wszystko myśle "żeby nie zapeszyć", ale kocyk chciałam już mieć. Ale szaleństwo zakupów planuję rozpocząć od listopada, grudnia.... Tymbardziej, że termin mam na 9luty i nie wliczam już lutego do miesięcy ciąży, to już bedzie czas oczekiwania a ja jako mamuśka musze być ready:)
 
Dzięki dziewczyny za miłe ponowne powitanie:)

Ja też już kupiłam coś dla naszego maluszka:) Byłam ostatnio w Cubusie i przypadkiem natknęłam się na przecenę dziecięcych ciuszków. Nie mogłam się oprzeć - kupiłam body z krótkim i długim rękawkiem.. Taki miały śliczny design, białe i kremowe w jakieś misie i króliczki, same rozumiecie ;p
Mój P oczywiście się rozpłynął na ich widok:)

No i sobie zamówiłam sweterki ciążowe na allegro, w końcu jesień już tuż, tuż; no ale to chyba nie tym wątku..

Doriss ładne te kocyki, szczególnie ten niebieski z zebrą mi się podoba :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale tu cichutko dzisiaj...

Ostatnio chyba któraś dziewczynka byla u dentysty, prawda? Tylko nie pamietam która :( a chcialam zapytac czy ze znieczuleniem bylo leczenie bo chyba bede musiala sie przejsc do dentysty. Boje sie ze ząb mnie rozboli na maksa a wtedy to dopiero bedzie problem :(

Dzis moj D. przylozyl reke do brzuszka i poczuł jak maluszek poruszyl sie :)
 
Ja niedawno byłam u dentysty. Miałam kanałowo leczonego jednego zęba. Lekarz może dać znieczulenie ale małą dawkę (dużo mniejszą niż normalnie). Wystarcza generalnie na czas pobytu u dentysty a jak się wychodzi to już przechodzi :-(
 
Jeszcze raz dziękuję za gratulacje.

Vive gratuluje chlopca.Skoro masz prorocze sny to moze ja bym ci sie przysnila dzisiaj, w koncu bym wiedziala co tam we mnie mieszka;-)

A tak w ogole to tak mi sie dzisiaj dobrze spalo ze zaspalam do pracy, obudzila mnie kolezanka ktora mialam zmienic. Oczywiscie wszystko w biegu i wpadlam do pracy 45 minut spozniona:zawstydzona/y: Na szczescie zdarzylam przed szefem bo by mi glowe zmyl jak nic.

Milego dnia.U mnie za oknem mgly okropne, zyc sie nie chce:no:

Polis-postaram się :-D

hej
u mnie też ładna pogoda a ja planuje wymienic ciuszki w szafie na te juz jesienno-zimowe, zobacze co by mi się jeszcze przydało i pomyśle o zakupach. Codziennie próbuje wyciagnąć męża na zakupy bo jemu tez by się przydało coś nowego na jesień a on nie ma ochoty.... faceci są dziwni jak można nie chcieć chodzić na zakupy??? Gdyby mi mąż powiedział hasło zakupy stałabym już pierwsza w progu:))

A moje dzieciątko przyjmuje czasem dziwne pozycje w brzuchu chyba, czasem jak leże to czuję jak się pcha w kąty macicy a czasem nawet widać a przynajmniej czuję, że leży sobie skulony w jedym kąciku, wtedy brzuch w tym miejscu jest bardziej twardy a z drugiej bardziej miekki. Czasem chcialabym miec tam kamerke i go podgladac :)) Moze kiedys takie cos wymyślą dla mamusiek:)) Hehh poniosła mnie wyobraźnia heh :))

Mój facet jest taki sam-na hasło zakupy natychmiast marudzi. Wymyślił sobie, że jak będzie zrzędził, to w końcu przestanę zabierać go na zakupy. Ale ja jestem twarda i tak łatwo się nie dam :-D

Ale tu cichutko dzisiaj...

Ostatnio chyba któraś dziewczynka byla u dentysty, prawda? Tylko nie pamietam która :( a chcialam zapytac czy ze znieczuleniem bylo leczenie bo chyba bede musiala sie przejsc do dentysty. Boje sie ze ząb mnie rozboli na maksa a wtedy to dopiero bedzie problem :(

Dzis moj D. przylozyl reke do brzuszka i poczuł jak maluszek poruszyl sie :)

Ja całą pierwszą ciąże chodziłam do dentysty i zawsze miałam znieczulenie-moja koleżanka jest dentystką i sama wtedy była w ciąży, więc była w temacie. Są takie specjalne znieczulenia dla ciężarnych, chyba bez adrenaliny czy jakoś tak :-)
 
hejka dziewczyny
tak się dzisiaj zastanawiam i ciekawa jestem, czy uda mi się do końca ciaży zjeść śniadanie i go nie zwrócić... bo ciemno to widzę
moniabir, rozumiem co czujesz, bo ja po stratach ciąży też do ostatnich dni przed porodem nic nie kupowałam, bo nie wierzyłam do końca że się uda... ale nasze ciąże są już dostatecznie zaawansowane, żeby mogło pójść coś nie tak :)))
teraz tak nie mam, już trochę pokupowałam :)
dziewczyny, a co do spania dla dzidziusia kupujecie??? ja kupiłam rożek i taki śpiworek bez rękawków
 
reklama
Do góry