reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Ja mam wizytę u dentysty we środę, także fajnie, że poruszyłyście ten temat bo się właśnie zastanawiałam czy będzie możliwe znieczulenie, a u mnie się raczej bez borowania nie obędzie bo ząb boli więc trzeba będzie leczyć..

Co do rożków to słyszałam, że to nie najlepsze rozwiązanie bo są sztywne, nieporęczne i dziecko nie ma kontaktu z tym kto je nosi, tuli, więc generalnie nie polecano mi... A jakie jest wasze zdanie?
 
reklama
ja rożek kupiłam, bo takiego małego noworodka to strach z początku trzymać :) a w rożku to zawsze się tak bezpieczniej czuje (matka, nie dziecko :) )
 
U mnie też pada od ok 15, wcześniej tak mnie zmogło, że jak się położyłam o 13:30 to przed 15 wstałam i to pewnie przez ten deszcz.

Jeśli chodzi o rożki to w mojej rodzinie nikt z nich nie korzystał, bo matka woli czuć maleństwo i szybko przyzwyczaja się do mucha, ale ja doświadczenia nie mam więc tylko piszę to co widziałam.
 
Sonia niestety chyba wizyta dentysty bedzie konieczna :( Ząb mnie w sumie nie boli ale dziurka powiększa sie w zastraszającym tempie... Dzis pytalam ginkę o znieczulenie, powiedziala ze moze byc bez problemu. I ze lepiej zaleczyc tego zęba bo wlasnie od zebow moga byc straszne infekcje, ktore szkodzą dziecku.

Widzialam zmiany - mnie się podoba :)

Mysia oj nie zazdroszczę przejsc z zebem, i chyba pojde w przyszlym tygodniu do dentysty :)


Aniaprzemka
dobrze ze nie tylko ja ide do dentysty :) ja tez jakos w przyszlym tygodniu, chyba w czwartek sie umowie. Co do rożków to rowniez nie mam doswiadczenia, ale zapewne rożek tez kupię :)

Ja po wizycie... Mialam tylko badanie ginekologiczne. Szyjka ok, brzuszek ok, 2,5 kg na plusie ;) Slyszalam serduszko Dzidziusia na takim smiesznym urzadzeniu :) Jutro połowkowe :) Mam nadzieje ze wszystko ok, i ze poznam plec :)
 
Ja mam wizytę u dentysty we środę, także fajnie, że poruszyłyście ten temat bo się właśnie zastanawiałam czy będzie możliwe znieczulenie, a u mnie się raczej bez borowania nie obędzie bo ząb boli więc trzeba będzie leczyć..

Co do rożków to słyszałam, że to nie najlepsze rozwiązanie bo są sztywne, nieporęczne i dziecko nie ma kontaktu z tym kto je nosi, tuli, więc generalnie nie polecano mi... A jakie jest wasze zdanie?

Moim zdaniem rożki się przydają, zwłaszcza do spania. Dzidziuś na początku bezpieczniej się czuje taki opatulony :)
 
cześć dziewuszki
angelka, cieszę się, że wszystko w porządku :) to bardzo wzruszające słyszeć serduszko dzidziusia :)
u nas dzisiaj cieplej, tylko słoneczka brak, a mi energii, ledwo doczłapałam się z małym do szkoły i z powrotem... w sumie taki przymusowy spacer 2 razy dziennie nie jest zły, bo może by mi się wcale nie chciało tyłka ruszyć, szczególnie rano, po wymiotach, a tak nie ma przeproś i trza iść
 
reklama
Współczuję ci margoz z tymi wymiotami:( Niedługą napewno przejdzie;) Ja dzisiaj jadę z Mężulkiem do Kielc na duże zakupy pojedziemy dzisiaj do hurtowni kupić łóżeczko już i pewnie wiele wiele innych rzeczy dla dziecka;D Co do rożków ja mam zamiar kupić bo naprawdę to bardzo wygodna rzecz jak córcia mojej siostry była maleńka to nosiłam ją i bez rożka i w rożku ale w rożku jest naprawdę wygodniej;D Ja teraz czekam na wizytę bo mam 22 września i już nie mogę się doczekać jak zobaczę mojego brzdąca;D
 
Do góry