reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam w srode:)
Rutkosia trzymamy kciuki ale nie denerwuj sie tak bo sie wykonczysz. Trzeba myslec pozytywnie!!!
Aliena z tego co ja sie orientuje to dziewczynek brak, czekamy na wysyp-oby:-)

Ja w pracy ledwo zyje takie mam oczy ciezkie. Z nowych sensacji to krwawia mi dziasla przy myciu zebow-trzeba odwiedzic dentyste i popytac o co tu chodzi. No i oczywiscie caly czas swedzi mnie brzuszek wiec chodze i sie drapie jakbym byla niedomyta:-D
Fajnie ze cos sie dzieje, brzucholek rosnie,dolegliwosci odpuscily i tylko codziennie lekko cmi mnie w glowie ale da sie wytrzymac. Jesli mam wybierac miedzy przytulaniem klozetu a tymi dolegliwosciami to zdecydowanie wole to drugie:-)

Milego dnia babeczki
 
Witam w srode:)
Rutkosia trzymamy kciuki ale nie denerwuj sie tak bo sie wykonczysz. Trzeba myslec pozytywnie!!!
Aliena z tego co ja sie orientuje to dziewczynek brak, czekamy na wysyp-oby:-)

Ja w pracy ledwo zyje takie mam oczy ciezkie. Z nowych sensacji to krwawia mi dziasla przy myciu zebow-trzeba odwiedzic dentyste i popytac o co tu chodzi. No i oczywiscie caly czas swedzi mnie brzuszek wiec chodze i sie drapie jakbym byla niedomyta:-D
Fajnie ze cos sie dzieje, brzucholek rosnie,dolegliwosci odpuscily i tylko codziennie lekko cmi mnie w glowie ale da sie wytrzymac. Jesli mam wybierac miedzy przytulaniem klozetu a tymi dolegliwosciami to zdecydowanie wole to drugie:-)

Milego dnia babeczki

Polis
z dziąsłami mam to samo... Caly czas krwawią :(

Kurcze dziewczynki zadziwia mnie ten drugi trymestr... Mdlosci minely, zmeczenie rowniez... Energii coraz wiecej - fajnie :) Czuje się "jak nie w ciąży" - aż mnie to martwi ;/
 
dziewczyny z krwawienie dziąseł w ciązy to normalna sprawa :) nie ma sie co przejmować tyrzeba kupić szczotke z najbardziej miękkim włosiem to minie :)
 
Witam w srode:)
Rutkosia trzymamy kciuki ale nie denerwuj sie tak bo sie wykonczysz. Trzeba myslec pozytywnie!!!
Aliena z tego co ja sie orientuje to dziewczynek brak, czekamy na wysyp-oby:-)

Ja w pracy ledwo zyje takie mam oczy ciezkie. Z nowych sensacji to krwawia mi dziasla przy myciu zebow-trzeba odwiedzic dentyste i popytac o co tu chodzi. No i oczywiscie caly czas swedzi mnie brzuszek wiec chodze i sie drapie jakbym byla niedomyta:-D
Fajnie ze cos sie dzieje, brzucholek rosnie,dolegliwosci odpuscily i tylko codziennie lekko cmi mnie w glowie ale da sie wytrzymac. Jesli mam wybierac miedzy przytulaniem klozetu a tymi dolegliwosciami to zdecydowanie wole to drugie:-)

Milego dnia babeczki

nie maert się tym krawiwniem z dziąseł, to normalne w ciązy :( i z nosa może leciec krew! Jedno co możesz, to zmienic szczoteczkę na miekką.
Potwierdzam to co napisała maran-atha :)
 
Witam w środę!
Ja już jestem na zwolnieniu lekarskim, po urlopie nie czułam się najlepiej, żeby wracać do pracy. Bardzo często się budzę w nocy i rano jestem wymęczona więc ciężko wstawać po takiej nocce do pracy, poza tym w pracy cały czas stres, napięcie i wszystko w biegu, niestety nie miałabym możliwości odpocząć a kiedy dopada mnie kilkudniowy ból głowy to już wogóle nie da się funkcjonować. Na pewno czuje duży luz psychiczny obecnie.
Jeżynka stwierdzenie twojej szefowej, że ciąża to nie choroba to ogólnie przyjete stwierdzenie w społeczeństwie powtarzane najczęściej przez facetów albo kobiety które nigdy w ciąży nie były. To prawda to nie choroba ale na pewno inny stan (zresztą już o tym pisałyśmy). Ja zawsze też postrzegałam kobiety w ciąży jako kobiety pełne energii i po prostu z brzuszkiem, do czasu kiedy sama tego nie doświadczyłam. Nawet jeżeli czujemy się dobrze nie znaczy to , że nie musimy o siebie szczególnie dbać i uważać na siebie. Twoja szefowa powinna być bardziej wyrozumiała (albo zajść w ciąże :)) )
 
reklama
Witam w środę!
Ja już jestem na zwolnieniu lekarskim, po urlopie nie czułam się najlepiej, żeby wracać do pracy. Bardzo często się budzę w nocy i rano jestem wymęczona więc ciężko wstawać po takiej nocce do pracy, poza tym w pracy cały czas stres, napięcie i wszystko w biegu, niestety nie miałabym możliwości odpocząć a kiedy dopada mnie kilkudniowy ból głowy to już wogóle nie da się funkcjonować. Na pewno czuje duży luz psychiczny obecnie.
Jeżynka stwierdzenie twojej szefowej, że ciąża to nie choroba to ogólnie przyjete stwierdzenie w społeczeństwie powtarzane najczęściej przez facetów albo kobiety które nigdy w ciąży nie były. To prawda to nie choroba ale na pewno inny stan (zresztą już o tym pisałyśmy). Ja zawsze też postrzegałam kobiety w ciąży jako kobiety pełne energii i po prostu z brzuszkiem, do czasu kiedy sama tego nie doświadczyłam. Nawet jeżeli czujemy się dobrze nie znaczy to , że nie musimy o siebie szczególnie dbać i uważać na siebie. Twoja szefowa powinna być bardziej wyrozumiała (albo zajść w ciąże :)) )

i bardzo dobrze, odpoczniesz sobie, ja tez nie wyobrażam sobie, jak bym miała wytrwać w robocie osiem godzin, gdzie cały czas trza zapierdzielać jak mały samochodzik
robota nie zając nie ucieknie, a jak ucieknie, to trudno, dzieci są najważniejsze
 
Do góry