reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam, ja dziś odpoczywam bo mam nocki na weekend w pracy:-(
Co do witamin to sprawa indywidualna czy się bierze czy nie, ja osobiście biorę, bo więcej zrobią dobrego niż złego, a moja dieta choć się staram nie wystarcza. Co do dużych dzieci po witaminach, to mit i ja w to nie wierzę. Bardziej to sprawa genetyki, bądź nieprawidłowej diety.
Polis, ten Bio-oil ma kilka zastosowań, jest właśnie dla kobiet w ciąży również (inaczej bym go nie stosowała), koleżanka smarowała się całą ciążę i ani jednego rozstępu, a duży miała brzuch. Zobaczymy jak moja skóra będzie wyglądać:-p
 
Cześć dziewczyny:)

U mnie w końcu skończyły się mdłości - od 3 dni już nie męczą:-) Mam nadzieję, że na zawsze minęły. Jeszcze tylko rano jak wstaję to muszę szybko zjeść żeby nie zwymiotować.

Do smarowania kupiłam sobie oliwkę w żelu Penaten - na razie sprawuje się fajnie, nie jest tak tłusta jak zwykła oliwka a skóra jest miła cały dzień. Co do skuteczności to ocenię później:-)

Teraz uciekam, bo mój P. dziś w domu i goni mnie od komputera, hihi.
Miłego dnia życzę.
 
Ja sie dzisiaj zle czuje..... rano mialam cisnienie, wzielam tabletke, cisnienie zeszlo...teraz mam dobre ale kreci mi sie w glowie, jest mi slabo.....czuje sie jakbym sie przegrzala...:/
 
Witam się w upalny dzień.

Ja od początku ciąży brałam tylko kwas foliowy, a teraz lekarz kazał kupić FEMINATAL N i łykam po 1 tabletce dziennie.
Nie wiem czy to jego zasługa ale nie mam na nic apetytu, wcześniej też nie bardzo ale teraz to masakra jem cokolwiek aby nie czuć głodu, ale bez większego smaku.
Mdłości też od kilku dni ustępują powoli tylko dziś z rana jak nigdy naczczo przywitałam się z kibelkiem.
Nie siedzę za często ponieważ doglądam swoją budowę domku, jest niedaleko to jeżdżę samochodem, na spacer za gorąco.
 
Dziendobry

No ja czekam na lot, ohhh bedzie to bardzo dlugi dzien. Wstalam dzis o 4 rano zeby moze usnac w samolocie, zobaczymy czy sie uda. Witaminy biore tylko akurat nie pamietam nazwy, ginek mi dal ostatnio oczywiscie dla kobiet w ciazy. Sadze ze z ta waga i witaminami to mit. tez mam suoer wyniki ale witmainy biore, zreszta ja zawsze biore nawet jak nie jestem w ciazy. Widze ogromna roznice po witaminach.
Ogolnie czuje sie super. Jestem w szoku bo juz zaczelam 2 trymestr i ani razu nie wymiotowalam, mdlosci tez praktycznie nie mialam. Jak by nie spiaczka i rosnacy pas to bym nie byla pewna czy w ciazy jestem. CHodz i tak dalej chodze w wszsytkich swoich ciuchach. Na szczescie bo nie wiem w czym bym w chinach wystapila a tu prezenatcije itp takze musze byc w garsonkach. Ta ciaza jest kompletnei inna od pierwszej. Ale tez sadze ze duzo ma wspolnego z tym jaki styl zycia prowadzilam przed ciaza. Przed pierwsza lat 26 imprezy itp, teraz zdrowa dieta, cwieczenia, duzo odpoczynku. Organizm w calkiem innym stanie niz za pierwszym razem.


Polis to Ty dwie praca ciagniesz?
 
reklama
Z przykroscia stwierdzam ze tak -ciagne dwie ale nie zebym sie specjalnie przemeczala. Tak sobie ustawilam godziny ze do jednej pracy chodze przez 4 dni i zostaje po godzinach a do drugiej na 2 dni wiec w sumie pracuje poprostu 6 dni w tygodniu-okolo 55 godzin tygodniowo.
 
Do góry