reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
u nas w szpitalu większosć położnych była bardzo niemiła i mało pomocna niestety, a ja uważam, że w tych pierwszych godzinach i dniach, kiedy część kobiet czuje się do bani, powinny trochę więcej wykazać aktywności i pomocy przy dzieciatkach.... ja pamiętam, że przez dwa dni jak tylko wstałam, to mi się słabo robiło, a tu dziecię nie poczeka....
co do higieny krocza, to ja używam płynu do higieny Biały Jeleń, i na zmianę tantum rosa i czsem psoknęłam na szycie octaniseptem, poza tym wietrzenie i suszenie suszarką bardzo pomogło, teraz już siedzę bez problemu, choć jeszcze czuję delikatny bólik
a pępuszek nam odpadł po 5 dniach i w zasadzie nic specjalnego nie robiłam, bo było to na drugi dzień po przyjściu ze szpitala, pierwszego dnia zapomniałam z nim cokolwiek zrobić :) a drugiego już go nie było :)
 
Witam się... w dwupaku buuu,

Byłam rano uaktualnić niektóre badania, bo będą potrzebne w szpitalu. Wczoraj byłam u gina, ale to opiszę w odpowiednim wątku. Zaznaczę tylko że porażka...jak do 22.02 nie urodzę to kładą mnie do szpitala :-(.
Mało piszę bo trzymam mocno kciuki za ligotkę :tak:
 
Witam.
No to dziś Paulinka będzie już na świecie :-)

A ja dziś będę się chyba nudzić, bo znowu lipa, a nie pogoda.
 
Witam

Becioo lepiej żeby Cie położyli w szpitalu przed skończonym 42 tc, bo wtedy jest większa kontrola i zaczną szybciej wywoływać.
Może jednak do tego terminu sama zaczniesz rodzić.

U nas druga noc z rzędu spokojna, przynajmniej wyspana jestem. Ciekawe jaki będzie dzionek.
 
Witam

Becioo lepiej żeby Cie położyli w szpitalu przed skończonym 42 tc, bo wtedy jest większa kontrola i zaczną szybciej wywoływać.
Może jednak do tego terminu sama zaczniesz rodzić.

U nas druga noc z rzędu spokojna, przynajmniej wyspana jestem. Ciekawe jaki będzie dzionek.

Mam jakieś dziwne przeczucie że nie zdążę urodzić wcześniej...robię dosłownie wszystko, dużo ruchu, skakanie na piłce, ciepłe kąpiele, baraszkowanie z mężem...i nic, kompletnie nic :-(
 
Becioo a ja tak sobie od wczoraj myślałam,że może rodzisz,bo się nie odezwałaś;-)
Ja to mam już gdzieś,to czy teraz będę rodzić,czy po terminie:tak:
Wyjść musi na pewno,a kiedy to sam zdecyduje.Gdzie on będzie miał lepiej,jak nie u mamy w brzuszku.Szaleje jakbym była w 7 msc,także jeszcze ma chyba za dużo miejsca:-)
No i nasza Ligotka się doczekała wreszcie:-D
 
Becioo a ja tak sobie od wczoraj myślałam,że może rodzisz,bo się nie odezwałaś;-)
Ja to mam już gdzieś,to czy teraz będę rodzić,czy po terminie:tak:
Wyjść musi na pewno,a kiedy to sam zdecyduje.Gdzie on będzie miał lepiej,jak nie u mamy w brzuszku.Szaleje jakbym była w 7 msc,także jeszcze ma chyba za dużo miejsca:-)
No i nasza Ligotka się doczekała wreszcie:-D

No niestety na mnie jeszcze nie pora...ale już nie chcę więcej marudzić o tym na forum, bo jeszcze mnie zablokują ;-)
 
reklama
Do góry