reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Wiatm sie!
U mnie tez sloneczko wyszlo, ale zimno. Wczoraj bylam na zakupach z mezem, myslalam ze nie dam rady, ale dalam :-) Kregoslup mnie potem bolal i wszystko, ale wyspapalm sie i jest w miare ok.

Dziewczyny powiedzcie mi czy mam sie niepokoic, bo wstalam niedawno poszlam siku i zauwazylam, ze mam plamienie. Taka swieza krew jak na poczatku @. Nie duzo. I nie razem z czopem, albo sluzem, tylko sama. Co to moze byc? Bo nie wiem czy spokojnie siedziec czy jechac to sprawdzic?

Buziaki ;-)
 
Ja juz sie na nic nie nastawiam.Choc biorac pod uwage 2 tygodnie po terminie z usg (15 luty) wychodzi 1 marca ale zobaczymy.
 
Wiatm sie!
U mnie tez sloneczko wyszlo, ale zimno. Wczoraj bylam na zakupach z mezem, myslalam ze nie dam rady, ale dalam :-) Kregoslup mnie potem bolal i wszystko, ale wyspapalm sie i jest w miare ok.

Dziewczyny powiedzcie mi czy mam sie niepokoic, bo wstalam niedawno poszlam siku i zauwazylam, ze mam plamienie. Taka swieza krew jak na poczatku @. Nie duzo. I nie razem z czopem, albo sluzem, tylko sama. Co to moze byc? Bo nie wiem czy spokojnie siedziec czy jechac to sprawdzic?

Buziaki ;-)
jECHAC SPRAWDZIC I TO NATYCHMIAST BO MOZE TO BYC ODKLEJAJACE SIE LOZYSKO
Przepraszam przez pomylke wlaczylam duze literki
A co mi tam.Ide przystrajać kącik małej i później przykryje kocykiem,żeby się nie kurzyło.jakos mnie naszło kurcze no.
 
mysia, jechać!!! moja gin powiedziała, ze jakiekolwiek krwawienie to znak, by ruszyć na IP.

A w Łodzi nuuuuda.. Już nawet męża zmolestowałam. Niech aplikuje prostaglandyny, a co :) Ale nic. Ula tylko macha nogami, raz na godzinę jakaś fala gorąca mnie obleje (juz raz w zyciu miałam menopauzę, wiec mam cos jak powtorkę z rozrywki), jakieś mini skurcze, ale nie @ tylko takie spinające cały brzuch i koniec. Dzis jedziemy na pyszny obiad do mojej mammy. Moze jak się objem, to się Ula ruszy. W końcu dzis mam termin!!!
 
mysia też tak słyszałam, że jak się pojawia krew to jechać, trzymam kciuki

ligotka ja mam się stawić jutro, ale mam nadzieję, że mnie odeślą do domu, tak bardzo boję się indukcji, czy cesarki ehhh... cała ciąża była u mnie książkowo a tu taki numer pod koniec
 
mysiu ja tez bym pojechala! To moze byc tylko krwawienie z szyjki, ale tak jak pisaly dziewczyny moze odklejac sie lozysko, moj gin mowil ze jak plamie krwia to na IP

Soniu czyli bedziemy trzymac! Wiesz moze jak zostawia to niekoniecznie od razu pojdziesz pod kroplowke, moja kolezanka trafila do szpitala 5 dni po terminie, dostala najpierw jakis zastrzyk przygotowujacy i w nocy sie zaczelo... Trzymam kciuki zeby u kazdej z nas tak bylo!

Julia ja nie wierze w zadne naturalne sposoby, a na seks szykuje sie codziennie i codziennie wieczorem zwijam sie z bolu ... wiec nici z tego...
 
Soniu nie bój się, ja też mam obawy co do wywoływania porodu, ale tak jak pisze ligotka trzeba być dobrej myśli, że wszystko pójdzie gładko, że nie będzie tak strasznie, w końcu nagroda będzie niesamowita i trzeba mieć to na uwadze:)
też będe trzymać kciuki za wszystkie dziewczyny!
 
Ja pierwszy poród miałam wywoływany więc się nie zdziwię jak i tym razem pójdę pod kroplówkę.To nic strasznego i wcale tak mocno nie boli.
 
reklama
Wiatm sie!
U mnie tez sloneczko wyszlo, ale zimno. Wczoraj bylam na zakupach z mezem, myslalam ze nie dam rady, ale dalam :-) Kregoslup mnie potem bolal i wszystko, ale wyspapalm sie i jest w miare ok.

Dziewczyny powiedzcie mi czy mam sie niepokoic, bo wstalam niedawno poszlam siku i zauwazylam, ze mam plamienie. Taka swieza krew jak na poczatku @. Nie duzo. I nie razem z czopem, albo sluzem, tylko sama. Co to moze byc? Bo nie wiem czy spokojnie siedziec czy jechac to sprawdzic?

Buziaki ;-)

Mysia jedź na IP. Ja tak miałam przecież. Krew miałam w czwartek, pojechałam na IP miałam rozwarcie na 1 palec a w piątek 0 10.40 urodziłam.
Muszą sprawdzić czy to z łożyska czy z szyjki, najwyżej Cię odeślą.
 
Do góry