reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

ja dla odmiany czuję się fantastycznie, mam mnóstwo sił na wszystko, nie mam żadnych dolegliwości, tyle tylko że staniki zaczęły mnie uwierać. mam nadzieję, że wszystko jest ok, chociaż podświadomie trochę się lękam, że nic się nie dzieje, ale staram się do siebie tych myśli nie dopuszczać. nie ma co się stresować, co ma być to będzie. wizyta dopiero 15 lipca.
 
reklama
Dziękuję za miłe przywitanie (wysłałam również prośbę o dołączenie do grupy).
Też mam ostatnio ciężkie dni, bo to czas mojego terminu urodzenia aniołka ;-(, ale cieszę się, że w takiej chwili nie jestem już sama i mam znowu szansę.
Jak czytam ile lat dziewczyny starały się o dzidzię, to naprawdę gratuluję i trzymam kciuki.
Ja jeszcze nie była u gina, ale według OM zaczął mi się 8-my tydzień, więc stawiam gdzieś na 10 lutego.
Co do mdłosci, w pierwszej ciąży praktycznie nie miałam, ciąża wzorowa, bezobjawowa, więc w drugiej brak mdłości nie był dla mnie niepokojący. Teraz u mnie jest dziwnie, bo zaczyna mnie nudzić w całkiem nieprzewidywalnych sytuacjach, np wieczorem, a nie rano, ale akurat teraz się cieszę, bo wiem, że to dobry objaw, że beta idzie w górę.

Mam jeszcze jeden dylemat, zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zdecydowaliśmy się na wczasy samolotem (koniec czerwca). Teraz jestem pełna obaw, czy w pierwszym trymestrze mogę latać, czy nie zaszkodzę dzidziusiowi. Przeszukałam już cały Internet, opinie na ten temat są bardzo skrajne. I co tu teraz robić...
 
Witam i ja sie dopisuję do lutówek 2011 jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam inne przyszłe mamuśki
 
Karina witaj wśród nas i gratuluję II kreseczek:-D dziewczyny co do wyjazdów zapytajcie się swoich ginów czy nie ma żadnych przeciwskazań na lot samolotem czy długie trasy.



 
Też miałam zaplanowany 2 tygodniowy wyjazd do Chorwacji na początku sierpnia. Teraz mocno się zastanawiam czy aby czasem nie pozostać w kraju... długa droga i tamtejsze upały raczej nie będą sprzyjać samopoczuciu :-( Chyba jednak najlepiej poradzić się lekarza prowadzącego
 
reklama
Do góry