reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam wszystkie lutowe mamy :) To mój pierwszy wpis gdyż dopiero od kilku dni żyję ze świadomością że noszę pod serduszkiem małego fasolka :) Mój termin to 08.02.2011r czyli jeszcze wszystko przede mną ( nami hehe )
 
figa777 witaj wśród nas:-)

a co do spania, to co prawda piersi strasznie mnie bolą, ale jeszcze daję radę spac na brzuchu. korzystam póki mogę, bo za chwilę nie biust będzie przeszkodą a brzusio:-D
 
Dziękuję za miłe przywitanie i również Wam życzę szczęśliwych kolejnych miesięcy. Mam też do Was pytanie: co zrobić aby pojawiło się w moim profilu zdjęcie? mam je wgrane ale niestety nie pokazuje się ono w postach.
 
figa forum BB rozróżnia dwa rodzaje zdjęć, jedno to zdjęcie profilu a drugie to avatar. aby zdjęcie ukazywalo sie przy postach musisz zmienić avatar w ustawieniach profilu
 
reklama
Ja poduszkę kupię jak brzusio podrośnie:-) Bo teraz mimo, że już zaokrąglony, to jeszcze za mały na podusie:-) Te poduszki są dobre już w bardziej zaawansowanej ciąży, a później służą jako podpora do karmienia:-)
Powiem wam, że czuję się taka słaba, że aż mi trudno wstać z łóżka:-p
Miło, że lutówek coraz więcej:-)
 
Do góry