reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Och tak Mysienko teraz sie nie wymigasz .Co leci w polskim tvn o 15:55 ?? Jak cos ciekawego to sie jeszcze zalapie bo u mnie 6 godzin poslizgu :-)
Rutkosia widze ze Roszek bedzie to chlopak z mocnym charakterkiem...
U mnie kijowy dzien dzisiaj.Moj mezulek wrocil godzinke temu z pracy po nocce z goraczka 39 C.Dzieciaki mam caly dzien w domku bo ze wzgledu na pogode zamkneli szkole.A tak mi sie marzylo polezec dzisiaj po maratonie jaki przeszlam w weekend z tesciowa-darmozjadem...
Sorki ze Wam ponazekam ale przyjechala do mnie na 3 dni.Nawet sie nie zapytala czy cos mi pomoc(nie zebym na to czekala) z laska podniosla nogi jak odkurzalam i potem jak mylam podloge.W niedziele rano wstala o 7 rano zrobila sobie kawe (szok) ale najlepszy komentarz rzucila o 8:30 jak zaczelam smazyc placki na sniadanie ze najwyzszy czas bo ona juz taka glodna jest :wściekła/y:.Oznajmila mi z usmiechem na twarzy ze wziela sobie dla nas 2 tyg.wolnego z pracy zeby zostac z chlopcami jak wrazie co pojade do szpitala.Bedzie z nami mieszkac od 5 - 23 lutego wiec chyba do terminu (14 lutego) z nia w domu nie dochodze i Gabrysia urodzi sie szybciej dzieki babci...
Sorki za moje wypociny ale musialam
 
reklama
Oj to ja bym nie chciala tego sluchac :/ zreszta rozmowy wydaja mi sie czasem takie wyrezyserowany a Ci ludzie to aktorzy... moze sie myle ;)

nixie piekne! Mojemu sie oczka zaswiecily... no coz bedzie corcia ;)
 
Witam!!! A ja własnie wróciłam ze szpitala gdzie sprawdzali gdzie mój maluszek ma głowkę bo wczoraj położne podejrzewały ze sie jeszcze nie obróciło!! No ale naszczescie głowka jest juz na dole a to co wziely za glowe do jego PUPA!!! No ale przez ta jego pupę mam cale obolale żebra bo ciagle ja wypina-czasami jak sie porzadnie wypnie to mam taki wyprost że hej!!:)Ale ciesze sie że wszystko jest ok:)
Ja również mam całe obolale krocze:(Najgorzej jest w nocy jak chce sie obrócic na drugi bok albo jak wstaje:(
 
potwierdzam, dało się oglądać . Ja na patologi zostałam ''zahartowana'' jeśli chodzi o złe podejście pacjent-lekarz i teraz mam już pompę na to . Mam nadzieje że będę w szpitalu tylko 3 dni . Ja sobie tak głowę ryje że te wszystkie upokorzenia to tylko raz -dwa razy w życiu mnie czekają . Nastawiam się na najgorsze i mam nadzieje że to mi pomorze
 
reklama
crazy mama to ci tesciowa prezent szykuje-2 tygodnie z ukochana mamusia ;-)Za ten tekst o sniadaniu to bym jej jajko na glowie rozbila ;-) Moja tesciowka na szczescie na temat przyjazdu milczy:-)

maranatha mnie tez kluje i jeszcze pobolewa w pachwinach. Czasami jak ide to mnie tak zaboli ze az mnie zgina w pol. Polozna mowila ze malutka juz nisko wiec to pewnie przez to

Ela fajnie ze maluszek sam sie przekrecil i obylo sie bez masowania


Ja dzis bylam na wykladach o karmieniu piersia. W zasadzie nic nowego sie nie dowiedzialam. Pokazali nam fajny filmik jak nowo narodzone dzieck polozone na brzuchu samo podczolguje sie do sutka i zaczyna ssac-super to wygladalo.
Polazilam po miescie bo juz dawno nie bylam i wrocilam do domu nieprzytomna ale za to kupilam dwa karmniki;-)sa mega wygodne wiec jestem zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
Do góry