reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
no to ja ma wiesci.............bede styczniowa mama:-) ndzis wyznaczono mi termin cesarki na 25 styczen:-) czyli juz w nastepny wtorek bede tulic mojego synka:tak:tak sie ciesze:happy2:
 
Heja :)

Kurde Dziewczynki poradzcie. Czuje ze wszystkie mozliwe miesnie mam tak spiete ze szok i czuje po prostu w srodku, ze jakbym weszla do basenu to normalnie bym oszalala z radosci :-) Czuje ze by mi to pomoglo. Ale boje sie okropnie infekcji i przeziebienia. Co robic? Co robic? :confused:
 
cześć babeczki

Nie nadrobie bo nie mam siły - bardzo się dziwnie dziś czuję - mała tak mi naciska na krocze ze stac nie mogę i nono stop mi się chce jakby do kibelka :zawstydzona/y:
Macie też tak ??
 
cześć babeczki

Nie nadrobie bo nie mam siły - bardzo się dziwnie dziś czuję - mała tak mi naciska na krocze ze stac nie mogę i nono stop mi się chce jakby do kibelka :zawstydzona/y:
Macie też tak ??
oj wierz mi ze tez tak mam...............ale lekarz mi dzis powiedzial ze glowka jest juz bardzo nisko i dlatego tak jest
 
wybrałam się na spacerek, ale stwierdzam, że teraz bez przenośnego kibelka lub mega pampersa to wychodzić nie mogę hehehe, miałam w planach dłuższy spacer, pozałatwiać coś, ale nijak się nie dało, bo po 20 minutach od wyjścia z domu gnałam z powrotem, tak mi mała na pęcherz naciskała.... w ogóle mam ostatnio tak, że nagle zachciewa mi się siusiu i czuję taki wielki ból pęcherza, a pójdę sie wysikać, to poleci niewiele...
madziadk, jak fajnie, że juz niedługo będziesz tulić maleństwo :))) mnie też ostatnio wychodziło na USG początek lutego, ale ostatnio mnie nawet brzuch nie pobolewa, więc pewnie jeszcze trochę poczekam
 
reklama
Do góry