reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Widzę, że lutówki dzisiaj w kiepskich nastrojach.
A ja dzisiaj zapadłam w zimowy sen. Wyprawiłam na 9 synka do przedszkola i położyłam się do łóżka, ale mi się dobrze spało. No i pospałam sobie do 12, a teraz mam dzień rozbity. Nos nadal przytkany, specyfiki (na zatoki) polecone przez farmaceutę w aptece (sinupret i euphorbium) jeszcze nie działają tak jak trzeba, już mam dosyć tego pociągania nosem.
A za oknem bielutko, spadł świeży śnieg.

Doris ja też piję sok z żurawiny - zapobiegawczo, bo już miałam stracha, że mnie zapalenie łapie.

Ewitko, ja rozprawiła się z katarem w 3 dni .... kupiłam Olbas Oil w aptece ... jak nos zapchany to kilka kropel na oderwany kawalek chusteczki i rulonik myk do nosa .... dodatkowo kropelka na piżamkę i katar won!

Ale lipa dziś, moja zgaga osiąga apogeum, juz sie zastanawiam czy przypadkiem nie ulżyc sobie i nie puścić pawia, no ale w te klocki to ja nigdy dobra nie byłam :) wypiła litr mleka i zezarłamdwie paczki migdałów a ona jak jest tak jest .... piecze jak diabli!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki a czy wasze dzidzie naciskaja na zebra, moja mala czasem tak mocno nozka w zebra pcha az nie moge mowic, oddychac i bardzo mnie boli :( Poza tym biegalam dzis po sklepach z kolezanka i w pewnym momencie mala zaczela sie rozpychac az mi pani ekspedientka powiedziala ze zobaczyla jak sie mi brzuszek rusza :)
 
a ja wlasnie wrocilam ze spotkania w szpitalu w ktorym bede rodzila i jestem zachwycona, wyklad trwal 3h i ordynator z porodowki opisywal porod( a nawet pokazywal) bylo bardzo smiesznie, i jakos mniej sie boje po tym wykladzie. Nie wiem jak jest w PL ale tu nie trzeba rodzic na lezaco, tylko jak nam jest wygodnie, nie nacinaja, znieczulenie daja jak sie tylko poprosi chodz staraja sie zrobic wszystko i tak pomoc zeby nie bylo potrzebne. Sale porodowe sa tez super :) W kazdej wanna, pilka fotel do rodzenia i takie fajne lozko do kucania albo kleczenia. Kacik do wazenia i mycia dzidzi i toaleta. I tak jakos przyjemnie w tej sali :)
 
ligotka - moja tak mi czesem w żebra - a raczej pod żebra kopa zasadzi, że moi to chyba sobie myslą , że juz rodzę:)))

ewelinka - ja chyba do Ciebie sobie w odwiedzinki przyjadę tuz przed porodem , żeby sobie w tak fajnym szpitalu urodzić ;)

majuska
- Kasiutka ma rację - na pęcherz najlepsza żurawina - ja zawsze mam pod reka taka suszoną, albo jakies tabletki z żurawiną - dodatkowo herbatke popijam jak czuje że zbliża się przeziębienie...jakos trzeba sobie radzić - mi niecałe 2 miesiączki zostały....
 
moniabir, ty powiedz mężowi, że w nocy musisz odpoczywać, a nie denerwować się na niego :))
ja dzisiaj jakaś potwornie zmęczona jestem, głowa mnie boli, chyba ciśnienie spadło
w nocy mnie nogi bolały, gdyby nie one, to nawet dobrze by mi się spało
ewelinka, pozazdrościć warunków szpitalnych :) szkoda że w większości szpitali państwowych nie ma tak fajnie
 
Witam Dziewczynki z rana!
Ja niedawno wstałam i to obudziło mnie kilka smsow, a tak pewnie bym spałam do 12 ;) ostatnio tak mam spie i spie, ciezko bedzie sie przestawic jak sie dzidzia pojawi!
Ewelinka to ja tez przyjade z viikigus bo brzmi swietnie!
jsorbek mnie wlasnie w ten weekend złapały trzy takie skurcze, bezbolesne ale poczulam takie stawianie sie brzuszka ;)
Milego dnia buziaki
 
reklama
Do góry